Kolejny Gallus RCS 430 w drukarni MAL-POL – inwestycje nie zwalniająPoprzedni artykuł 

Rodzinna firma MAL-POL należy do elity polskich producentów etykiet. Od wielu lat konsekwentnie rozszerza swój park maszynowy zgodnie z oczekiwaniami swoich klientów. Rosnące wymagania dotyczące druku najbardziej zaawansowanych, wysoko przetworzonych i uszlachetnionych etykiet skłoniły po raz kolejny MAL-POL do zakupu maszyny Gallus RCS 430.

Nowa maszyna będzie wyposażona aż w 11 zespołów fleksograficznych i dodatkowo dwa rotacyjne zespoły sitodrukowe. „Automatyzacja ustawień i szybka rekonfiguracja maszyny RCS dostosowująca technologię druku do poszczególnych zleceń, pozwoli nam w sposób opłacalny wykonywać również krótkie serie etykiet” – mówi Adam Malesa, założyciel i właściciel firmy MAL-POL.

„Decyzję o wyposażeniu urządzenia w pełni automatyczny odwijak i nawijak związana była z jednym z naszych strategicznych kierunków rozwoju – zadrukiem laminatów tubowych oraz zadruku etykiet wysokonakładowych. Nasze doświadczenia wskazują, że Gallus RCS 430 jest idealną maszyną do tego celu” – mówi Pan Malesa. Maszyna Gallus RCS 430 będzie dostarczona przez Heidelberg Polska.

Na podstawie informacji firmy Heidelberg

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności