Nowe profesjonalne wielofunkcyjne urządzenia A3 w portfolio BrotherPoprzedni artykuł 

Brother ogłosił poszerzenie swojej oferty produktowej o trzy nowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne z serii InkBenefit Professional. Zostały one zaprojektowane z myślą o trwałości i wszechstronności, wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających małych biur oraz zespołów, umożliwiając jednocześnie drukowanie, skanowanie i kopiowanie zarówno w formacie A3, jak i A4. Wszystkie modele z serii InkBenefit Professional są wyposażone w układ drukujący MAXIDRIVE, który definiuje nową technologię druku i zapewnia wysoką jakość, dużą szybkość drukowania oraz niskie koszty eksploatacji.

Brother MFC-J2340DW, MFC-J3540DW oraz MFC-J3940DW to profesjonalne atramentowe wielofunkcyjne urządzenia, umożliwiające druk w formacie A3 i A4 z interfejsem sieci bezprzewodowej. Urządzenia wykorzystują wkłady atramentowe o wysokiej wydajności, wynoszącej nawet do 3000 stron w druku czarno-białym i do 1500 w kolorze. Nowe modele z serii osiągają prędkość druku do 28 ipm.

MFC-J3540DW i MFC-J2340DW są wyposażone w jeden podajnik papieru o pojemności do 250 arkuszy A3, natomiast MFC-J3940DW ma dwie takie kasety oraz podajnik wielofunkcyjny na 100 kartek. Dodatkowo dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 stron użytkownik może szybko i wygodnie skanować oraz kopiować dokumenty.

Nowe, profesjonalne urządzenia z serii InkBenefit Professional, są wyposażone w funkcję zdalnego drukowania, która jest dostępna w aplikacji Brother Mobile Connect. Dodatkowo model MFC-J3940DW pozwala na zlecanie wydruków z urządzeń mobilnych z wykorzystaniem komunikacji zbliżeniowej (NFC). Dzięki tym funkcjom użytkownik zyskuje sposobność, aby wysłać dokumenty do druku z dowolnego miejsca, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i zwiększenie wydajności pracy. Możliwe jest również ustawienie powiadomień, które poinformują o zakończonej pracy urządzenia. Oprócz opcji wysyłania zadań drukowania na odległość użytkownik ma do swojej dyspozycji funkcje skanowania – bezpośrednio do urządzenia mobilnego, czy przeglądanie historii w celu odnalezienia potrzebnych plików. Urządzenia MFC-J3540DW oraz MFC-J2340DW posiadają także łatwy w nawigacji, kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 6,8 cm, a MFC-3940DW aż 8,8 cm.

Atramentowe urządzenia Brother z serii Ink Benefit Professional są objęte 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów i kompletna specyfikacja techniczna urządzenia dostępne są na stronie www.brother.pl.

Na podstawie informacji firmy Brother

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności