Nowe podłoże V-Shapes umożliwia w 100% recykling saszetek o wysokiej zdolności barierowejPoprzedni artykuł 

Zupełnie nowy rodzaj wysoce barierowego podłoża został certyfikowany przez Interseroh jako nadający się do recyklingu, z bardzo wysokimi ocenami.
Zupełnie nowy rodzaj wysoce barierowego podłoża został certyfikowany przez Interseroh jako nadający się do recyklingu, z bardzo wysokimi ocenami.

Dzięki przełomowemu rozwiązaniu do produkcji na żądanie nadających się do recyklingu saszetek w 100% polipropylenowych na produkty płynne i półstałe, które można otworzyć jednym gestem przy użyciu jednej ręki, V-Shapes zrewolucjonizował rynek opakowań jednodawkowych. Teraz wprowadziliśmy na rynek kolejną ważną innowację: w 100% nadające się do recyklingu saszetki polipropylenowe o wysokiej barierowości.

Dlaczego to jest ważne? Większość zastosowań o wysokich barierach, często wymaganych w przypadku żywności i innych produktów, zawiera warstwę plastiku lub folii, która utrudnia lub nawet uniemożliwia recykling opakowania. Firma V-Shapes zaprojektowała zupełnie nowy rodzaj wysoce barierowego podłoża, które zostało certyfikowane przez Interseroh jako nadające się do recyklingu, z bardzo wysokimi ocenami przyznanymi przez tę znaną organizację certyfikującą.

Te dwa nowe podłoża, reNEW OX-100 i reNEW OX-500, zostały zaprojektowane przez V-Shapes i składają się z arkusza kopolimerów polipropylenowych z wysokowydajną barierą. Są zaprojektowane tak, aby były wykrywane, sortowane i poddawane recyklingowi w strumieniu odpadów przemysłowych. Firma Interseroh umieściła te dwa produkty na najwyższym końcu skali pod względem przydatności do recyklingu mechanicznego i dostarczania produktów wtórnych.

Ponieważ są to konstrukcje monopolimerowe, nie dodają do strumienia recyklingu polietylenu ani PET, co obniżyłoby ich zdolność do recyklingu, tak jak w przypadku innych materiałów barierowych, a ich konstrukcja monopolimerowa sprawia, że nadają się do szerokiego recyklingu na całym świecie. Tworzą również saszetki o tym samym rozmiarze i wadze, co inne materiały w 100% nadające się do recyklingu, używane przez V-Shapes.

Nasze materiały reNEW-oX są dostępne w kilku szerokościach, od 70 do 340 mm, aby pasowały zarówno do maszyn PRIME, jak i ALPHA, od jednego do sześciu linii produkcyjnych. Te nowe materiały odzwierciedlają koncepcję 4R – Redukcja, zwrot, recykling, nagradzanie – która jest kluczowym elementem każdej inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Te nowe materiały są obecnie dostępne do użytku z nowymi i zainstalowanymi jednodawkowymi maszynami pakującymi w kształcie litery V. Uczestnicy ProPak Asia 2022 będą mieli okazję zobaczyć te materiały z pierwszej ręki na stoisku AA17 podczas nadchodzącego wydarzenia, zaplanowanego na 15-18 czerwca w BITEC Hall w Bangkoku.

Również na targach z przyjemnością przedstawiamy zupełnie nową relację dystrybucyjną, która zwiększy wsparcie dla obecnych i potencjalnych klientów w Azji, a dokładniej w Chinach, ASEAN, Korei Południowej, a także na Bliskim Wschodzie. New Quantum Holdings i spółka stowarzyszona Sustainable Green Solutions Pte Ltd. (SGSPL) są w trakcie tworzenia salonu wystawowego w Singapurze, umożliwiającego klientom poznanie pierwszej na świecie innowacyjnej, zrównoważonej technologii pakowania V-Shapes, aby zademonstrować pozytywny wpływ tej nowej podejście do opakowań jednorazowych może mieć wpływ na przedsiębiorstwa potencjalnych nabywców i ich klientów. Dotyczy to właścicieli marek, przetwórców/wypełniaczy, rządów i organizacji pozarządowych/NPO. Od kilku lat pracujemy z New Quantum nad specjalnymi projektami z ogromnym postępem i jesteśmy zachwyceni, że udało nam się nawiązać tę bliższą i trwalszą relację.

Na podstawie informacji firmy V-Shapes

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności