UNITED CAPS powołuje Vincenta Chauviera na nowo utworzone stanowisko dyrektora finansowegoPoprzedni artykuł 

Vincent Chauvier, dyrektor finansowy UNITED CAPS
Vincent Chauvier, dyrektor finansowy UNITED CAPS

UNITED CAPS, międzynarodowy producent nakrętek i zamknięć, ogłasza mianowanie Vincenta Chauviera na stanowisko dyrektora finansowego, awans z jego poprzedniej funkcji dyrektora finansowego.

Chauvier ma bogate doświadczenie w dziedzinie finansów w różnych firmach i branżach. Karierę zawodową rozpoczynał w firmie księgowej KPMG, awansując na stanowisko Audit Engagement Manager. Następnie Chauvier pełnił funkcje związane z zarządzaniem finansami w różnych firmach, w tym ostatnio jako wiceprezes ds. finansów i administracji w Ion Beam Applications SA, gdzie pełnił funkcję regionalnego dyrektora finansowego, a także nadzorował operacje prawne, sprzedażowe i marketingowe. Dołączył do UNITED CAPS w listopadzie 2020 roku jako Dyrektor Finansowy. W swojej nowej roli Chauvier zasiądzie w Komitecie Wykonawczym jako stały członek i będzie podlegał dyrektorowi generalnemu Benoit Henckes.

„Cieszymy się, że mamy na pokładzie kogoś kalibru Vincenta” – powiedział Henckes. „Odkąd dołączył do nas w 2020 roku, udowodnił, że jest dobrym liderem i wyjątkowym menedżerem finansowym ze wspaniałym doświadczeniem w wielu różnych dyscyplinach zorientowanych na finanse. Vincent będzie odgrywał ważną rolę na stanowisku dyrektora finansowego, gdy UNITED CAPS przekształci się w globalną organizację. Zwiększy nasze możliwości zarządzania dodatkowymi złożonościami i możliwościami, jakie niesie rozwój, a także pomoże w nawigowaniu po trwającym wpływie COVID na łańcuchy dostaw”.

Henckes dodaje, że rola dyrektora finansowego jest również konieczna, ponieważ UNITED CAPS jest teraz większą firmą niż kiedykolwiek, z możliwością dalszego rozwoju napędzanego popytem klientów dzięki znaczącym inwestycjom w zdolności badawczo-rozwojowe i zdolności produkcyjne – świetny przykład doświadczenia firmy w zakresie badań i rozwoju. fakt, że ponad 50% produkowanych przez nią czapek jest wykonywanych na zamówienie.

„Nie mogę się doczekać objęcia tej nowej roli” – dodał Chauvier. „Moja praca w UNITED CAPS była jak dotąd przyjemnością. To ekscytująca i innowacyjna firma, lider w swoim segmencie, z utalentowanym zespołem, który czuje się jak rodzina. Cieszę się, że jako dyrektor finansowy mogę przyczynić się do dalszego rozwoju firmy”.

Na podstawie informacji firmy UNITED CAPS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności