Asahi Photoproducts powołuje Emmanuela Mougenota na stanowisko kierownika sprzedaży międzynarodowejPoprzedni artykuł 

Emmanuel Mougenot
Emmanuel Mougenot

Asahi Photoproducts, pionier w rozwoju fleksograficznych płyt fotopolimerowych, ogłosił dzisiaj, że doświadczony specjalista ds. fleksografii Emmanuel Mougenot dołącza do firmy jako kierownik ds. sprzedaży międzynarodowej, odpowiedzialny za zarządzanie zasobami sprzedaży i dystrybutorów w krajach Beneluksu , Francja, Hiszpania i inne kraje do ustalenia w przyszłości.

Mougenot ma duże doświadczenie w sprzedaży w świecie fleksografii, w tym dziesięcioletnią współpracę z Grupą TKM, dostawcą rakli do fleksografii, której zwieńczeniem było mianowanie go na stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Następnie dołączył do firmy Dantex, dystrybutora płyt fleksograficznych i innych produktów, gdzie przez siedem lat pełnił funkcję kierownika sprzedaży.

„Cieszę się, że dołączam do Asahi Photoproducts, lidera branży, który dba o zrównoważony rozwój” — mówi Emmanuel. „Jestem głęboko przekonany o trwałości płyt fleksograficznych wymywanych wodą i na podstawie mojego doświadczenia w branży wierzę, że wymywane wodą płyty fleksograficzne Asahi AWP™ CleanPrint są najlepszym wyborem dla drukarek fleksograficznych. Nie mogę się doczekać współpracy z naszymi dystrybutorami, specjalistami ds. sprzedaży i klientami, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i przyczynić się do ogólnego zrównoważonego rozwoju branży”.

Na podstawie informacji Asahi Photoproducts

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności