Michelman powołuje Pana Jeffreya J. Prosińskiego do Rady DyrektorówPoprzedni artykuł 

Michelman ma przyjemność ogłosić powołanie Pana Jeffreya J. Prosińskiego do Rady Dyrektorów. Pan Prosiński jest wiceprezesem wykonawczym i dyrektorem finansowym w J.M. Huber Corporation.

Według Steve'a Shifmana, prezesa zarządu Michelmana, „To wielki zaszczyt ogłosić tę nominację. Pan Prosiński posiada wieloletnie doświadczenie kierownicze na stanowiskach w firmach bezpośrednio związanych z podstawową działalnością Michelmana. Jego czas spędzony na prowadzeniu firm rodzinnych, takich jak nasza, powinien okazać się bezcenny. Wierzymy, że jego mądrość i spostrzeżenia będą nam niezmiernie pomocne w dalszej pracy nad innowacjami w zrównoważonej przyszłości”.

Pan Prosiński pełni funkcję dyrektora finansowego J.M. Huber Corporation (Huber) od 2006 roku. Huber zarządza zróżnicowanym portfelem firm, w tym CP Kelco, Huber Engineered Materials, Huber Engineered Woods i Huber Resources Corporation. Podobnie jak Michelman, firmy te działają na całym świecie. Przed dołączeniem do Huber pan Prosiński pracował w PolyOne Corporation, gdzie w latach 1994-2003 był dyrektorem finansowym organizacji North American Plastics.

Pan Prosiński skomentował: „Huber pozostaje własnością rodziny od momentu jej założenia w 1883 roku, podczas gdy Michelman jest również własnością rodziny od momentu powstania w 1949 roku. Nie mogę się doczekać podzielenia się moimi pomysłami i spostrzeżeniami na temat tego, co jest potrzebne do pomyślnego rozwoju prywatnego , firma rodzinna w konkurencyjnej gospodarce światowej. Jestem podekscytowany współpracą z tak utalentowaną grupą”.

Pan Prosiński rozpoczął swoją kadencję w Radzie Dyrektorów Michelmana w I kwartale 2022 roku.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności