Haim Levit mianowany wiceprezesem i dyrektorem generalnym HP Industrial PrintPoprzedni artykuł 

Haim Levit
Haim Levit

Firma HP Inc. ogłosiła, że Haim Levit został awansowany na stanowisko starszego wiceprezesa i dyrektora generalnego działu druku przemysłowego HP, gdzie będzie zarządzał kilkoma globalnymi jednostkami biznesowymi i kierował ogólną globalną strategią przemysłowego druku cyfrowego HP. Dział Indigo będzie częścią nowej organizacji Levit.

Levit rozpoczął karierę w HP Indigo 27 lat temu i zajmował szereg wyższych stanowisk kierowniczych zarówno w Izraelu, jak iw Stanach Zjednoczonych. Rozpoczął pracę w Zakupach, Planowaniu i Łańcuchu Dostaw, a następnie pełnił kluczowe role biznesowe i operacyjne, aż do objęcia stanowiska Dyrektora Generalnego HP Indigo w 2020 r., po pomyślnym kierowaniu globalną działalnością firmy Go To Market.

Noam Zilbershtain, poprzednio wiceprezes ds. operacyjnych w HP Indigo, przechodzi na stanowisko dyrektora generalnego HP Indigo. W tej roli Zilbershtain będzie kierował rozwojem i globalną ekspansją technologii druku cyfrowego HP Indigo oraz zrównoważonych rozwiązań dla branży komercyjnej oraz etykiet i opakowań.

Zilbershtain dołączył do HP w 2020 roku po 20 latach pracy w General Electric Healthcare, gdzie pełnił funkcję dyrektora generalnego Global Imaging Subsystems Detectors. W tej roli nadzorował badania, rozwój i produkcję w pięciu zakładach firmy na całym świecie. Jego wcześniejsze stanowiska obejmują globalne kierownictwo w zakresie zarządzania biznesem i produktami, badań i rozwoju, produkcji, jakości, marketingu i sprzedaży w GE healthcare.

Zilbershtain, dyrektor generalny HP Indigo, powiedział: „Pod kierownictwem Haima HP Indigo osiągnął wiele nowych kamieni milowych i jest liderem rynku w branży druku cyfrowego. Jestem podekscytowany, że mogę objąć tę nową rolę, ponieważ nadal poszukujemy nowych możliwości rozwoju i nie mogę się doczekać sukcesu Indigo w ramach Industrial Print Business”.

Levit, starszy wiceprezes i dyrektor generalny HP Industrial Print Business, powiedział: „Kiedy zostałem wyznaczony do kierowania HP Indigo w 2020 roku, wyznaczyliśmy firmie wysokie cele i pracowaliśmy, aby zapewnić, że pozostanie czołową i centralną częścią transformacji druku cyfrowego. Gdy przejdę do nowej roli starszego wiceprezesa i dyrektora generalnego działu druku przemysłowego HP, będę kontynuować ścisłą współpracę z Noamem, który bardzo dba o klientów. Jestem przekonany, że nadal będzie napędzał wzrost i rozwój HP Indigo”.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności