EyeC ogłasza partnerstwo dystrybucyjne z Total Packaging Solution w Korei PołudniowejPoprzedni artykuł 

EyeC, światowy ekspert w dziedzinie systemów kontroli obrazu druku, ma przyjemność ogłosić, że nawiązał strategiczne partnerstwo dystrybucyjne z Total Packaging Solution w zakresie innowacyjnych systemów weryfikacji grafiki i kontroli druku druku. Firmy będą teraz współpracować, aby wykorzystać mocne strony TP Solution w każdym kanale sprzedaży, aby rozszerzyć unikalne portfolio i usługi EyeC na rynku Korei Południowej.

Umowa dystrybucyjna następuje po ogłoszeniu na początku tego roku, kiedy Total Packaging Solution został mianowany dystrybutorem EyeC. Partnerstwo odniosło już ogromny sukces w promowaniu gamy aplikacji EyeC do kontroli jakości i kontroli wizyjnej wśród firm farmaceutycznych w Korei Południowej. Współpraca ma na celu zapewnienie trwałej wartości globalnemu systemowi EyeC i przyspieszenie możliwości rozwoju na arenie międzynarodowej.

Ralph Beier, dyrektor sprzedaży w EyeC GmbH, powiedział: „Bardzo się cieszymy, że możemy powitać Total Packaging Solution w globalnej sieci partnerów dystrybucyjnych EyeC. Jest to silna i ugruntowana firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rozwiązań kontroli druku, zwłaszcza w rynek farmaceutyczny w krajach Azji Wschodniej. Zgromadzono już kilka nowych zamówień klientów i czekamy na bardzo udane partnerstwo”.

Total Packaging Solution jest ceniony za niezawodność, trwałość i wysoką jakość swoich zintegrowanych rozwiązań opakowaniowych dla przemysłu farmaceutycznego. Zlokalizowana w Korei Południowej firma ma siedzibę główną w Seong-nam i magazyn w Gwang-ju.

Na podstawie informacji firmy EyeC GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności