Naklejka na kartonie zabija nudę i buduję markę.Poprzedni artykuł 

naklejki na karton
naklejki na karton
naklejki z logo na opakowanie
naklejki z logo na opakowanie

Firmy z branży e-commerce (i nie tylko) wykorzystują w swojej działalności kartony, koperty i foliopaki, aby wysyłać zamówienia do swoich klientów. Opakowania te sprawdzają się również w budowaniu świadomości marki i reklamie, jeżeli zostaną spersonalizowane, czyli będą zawierać logo lub oznaczenia firmowe. Cel ten osiągniesz stosując naklejki. Jest to rozwiązanie bardziej ekonomiczne od zadrukowanych opakowań, zarówno pod względem finansowym jak i magazynowym.

Naklejki sprawdzają się w reklamie i są tanie!

Każdego dnia otrzymujemy paczki i zwykle wszystkie wyglądają podobnie: szary karton zaklejony taśmą lub opakowanie owinięte folią stretch. Czy Twoje przesyłki tak właśnie wyglądają? Naklejki z logo zmienią postrzeganie Twoich paczek, wywołają pozytywne odczucia w stosunku do Twojej firmy. Efekt ten wzmocnisz, nadając swoim naklejkom różne kształty i motywy - ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Naklejaj logo na paczki - to się opłaca!

Naklejka z logo Twojej firmy jest sposobem na zbliżenie się do klientów. Spersonalizowane pudełko, koperta, foliopak, sprawia, że klient uznaje sprzedawcę za bardziej profesjonalnego i godnego zaufania, tworzy pozytywny wizerunek firmy. Tak zaprezentowany brand generuje przekaz podprogowy, który powoduje, że klienci chętniej wrócą po kolejne zakupy i buduje lojalność. Naklejkę na przesyłce widzą również wszystkie osoby zaangażowane w obsługę logistyczną - być może i one w pewnym momencie staną się Twoimi klientami.

Naklejkon wydrukuje dowolną naklejkę dla Twojej firmy

Twoje logo musi dobrze wyglądać, dlatego produkcję naklejek musisz powierzyć sprawdzonej i doświadczonej firmie. Obsługa klienta Naklejkon pomoże dobrać najlepszy surowiec do Twoich naklejek, pomoże również w kwestiach technicznych związanych z przygotowaniem projektu graficznego. Natomiast baza produkcyjna Naklejkon jest gwarancją wysokiej jakości i terminowości. Biuro Naklejkon jest do Twojej dyspozycji, wystarczy zadzwonić lub napisać.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności