Skanery Epson zdobyły siedem nagród DataMaster Lab Awards – od kategorii „Najprostszy w obsłudze” po „Najlepsza jakość obrazu”Poprzedni artykuł 

W momencie, gdy coraz więcej organizacji docenia wagę digitalizacji dokumentów, nagrody DataMaster Lab Awards potwierdzają wszechstronność i jakość produktów firmy Epson.

W serii rygorystycznych testów przeprowadzonych przez uznany, niezależny instytut badawczy DataMaster Lab, firma Epson otrzymała aż siedem nagród DataMaster Lab 2022 Awards, które potwierdzają jakość i przydatność jej produktów. Nagrody te przyznawane są w czasie, gdy digitalizacja dokumentów - wspierając zdalne i hybrydowe środowiska pracy oraz zwiększając efektywność obiegu i bezpieczeństwa informacji - uzyskuje coraz większe znaczenie.

Produkty Epson zostały docenione w takich kategoriach jak „Najlepsza jakość obrazu”, „Najprostsze w obsłudze” czy „Największy komfort użytkowania”. Potwierdza to, że spełniają one potrzeby zarówno użytkowników indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Zwycięskie skanery to:

  • Epson DS-360W Najlepszy stosunek jakości obrazu / rozmiaru pliku
  • Epson DS-730N Najlepszy stosunek jakości obrazu / rozmiaru pliku
  • Epson DS-32000 Najlepszy stosunek jakości obrazu / rozmiaru pliku
  • Epson DS-30000 Najlepszy stosunek jakości obrazu / rozmiaru pliku
  • Epson DS-730N Największy komfort użytkowania
  • Epson DS-32000 Najprostszy w obsłudze skaner
  • Epson DS-30000 Najprostszy w obsłudze skaner

„Niezmiernie się cieszymy, że nasze produkty zostały docenione przez tak szanowany i profesjonalny instytut badawczy co potwierdziło zarówno wartość biznesową, którą oferują jak i przyjazność ich obsługi” – powiedział Szymon Kaczorowski z Epson.

Komentując jakość obrazu, Edward Bilson z DataMaster powiedział: „Większość producentów urządzeń do obrazowania oferuje sposoby kompresowania plików, które mogą zmniejszać ich rozmiar i nawet ponad dziesięciokrotnie obniżyć koszt ich przechowywania. Niestety tworzenie jak najmniejszych plików często odbywa się kosztem jakości samych obrazów. Nagrodzone skanery generują małe i łatwe do przechowywania w chmurze pliki PDF, a jednocześnie gwarantują świetną jakość"

Zapytany o nagrodzone urządzenia w kategorii „Największy komfort użytkowania” Bilson powiedział: „Jak wykazały niezależne testy DataMaster Lab, skanery, które wyróżniono tą nagrodą - w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami - mają szeroką gamę intuicyjnych funkcji i są bardzo proste w obsłudze. Przekłada się to na łatwość i efektywność użytkowania."

Na podstawie informacji firmy Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności