HP usprawnia transformację druku i wprowadza na rynek nową serię drukarek HP LaserJet Managed E800/E700Poprzedni artykuł 

Zmieniając wyobrażenie o biurze, firmy próbują dostosować się do nowych sposobów pracy. Mając za zadanie stworzenie nowoczesnego i inspirującego środowiska pracy, dyrektorzy ds. informatyki i zarządzania wymagają odpowiednich technologii, aby umożliwić pracownikom, którzy operują w szybkim tempie i są aktywni cyfrowo, by byli jak najbardziej produktywni.

W najnowszym badaniu Morning Consult 1 , przeprowadzonym na zlecenie HP, przepytano 1000 pracowników biurowych w USA i Kanadzie, aby dowiedzieć się, co najbardziej cenią (a czego im brakowało) w biurze. Okazuje się, że najczęściej wskazywali drukowanie. Aż 57% ankietowanych pracowników biurowych stwierdziło, że brakuje im drukarki bardziej niż darmowego lunchu czy happy hour.

Wychodząc naprzeciw potrzebie stworzenia prawdziwego miejsca pracy przyszłości, firma HP przedstawiła serię HP LaserJet Managed E800/E700. Nową ofertę drukarek wielofunkcyjnych, które wspierają i inspirują hybrydowych pracowników, dzięki wielu, dotychczas niedostępnym, inteligentnym rozwiązaniom.

Wraz z ciągłą ewolucją hybrydowego modelu pracy, CIO i działy IT jeszcze nigdy nie stanęły przed większym wyzwaniem – powiedział Carles Farre, Global Head of Print Services and Solutions w HP. Potrzebują oni inteligentnych drukarek z zaawansowanymi funkcjami, które usprawniają procesy pracy. Seria HP LaserJet Managed E800/E700 oferuje naszym klientom i partnerom eleganckie, w pełni konfigurowalne i łatwe w zarządzaniu portfolio urządzeń, które spełnia dzisiejsze cele związane z miejscem pracy i cyfryzacją – teraz i w przyszłości.

Seria HP LaserJet Managed E800/E700 to w szczególności:

  • Uproszczony przepływ pracy i zwiększenie produktywności: Seria E800/E700 Flow oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie przepływu pracy dzięki nowym funkcjom FLOW 2.0, w tym możliwość dokonywania edycji bezpośrednio w treści na panelu sterowania (podkreślanie, redagowanie – a nawet zwykłe podpisywanie), a także dostosowanym skrótom. Z kolei innowacyjna technologia Reverse and Retry wykrywa i rozwiązuje problemy związane z podwójnym podawaniem i zacięciami papieru.
  • Doskonała wydajność: Możliwość szybszego wykonania większej ilości zadań. Szybkość drukowania do 70 str./min i szybkość skanowania dwustronnego 300 obrazów/min5 napędzane przez specjalnie zaprojektowany procesor HP quadcore. Wykorzystanie technologii automatycznego wykrywania pozwala klientom oszczędzać czas dzięki zarządzaniu kolorami i tonacją, wykrywaniu dokumentów dwustronnych i funkcjom automatycznego rozdzielania zadań.
  • Konfigurowalne i eleganckie wzornictwo: Nowoczesne konstrukcje obejmują pięć wersji kolorystycznych, które można dopasować do wystroju biura, oraz HP Flex Build zapewniający elastyczne konfiguracje spełniające różne potrzeby biznesowe.
  • Najbezpieczniejsze drukowanie na świecie: Ostatnie badanie Morning Consult1, przeprowadzone na zlecenie HP wykazało, że 67% ITDM uważa, iż prywatność i bezpieczeństwo w elastycznym środowisku pracy stały się bardziej złożone, zwłaszcza jeśli chodzi o zabezpieczenia drukarek. Dzięki HP Wolf Enterprise Security9, seria HP LaserJet Managed E800/E700 chroni, wykrywa i samonaprawia się. Ściślej rzecz ujmując, nowe urządzenia zawierają funkcję Memory Shield™, która pomaga wykrywać złośliwe ataki na drukarkę, a w przypadku ich ujawnienia automatycznie dokonuje samonaprawy. Memory Shield™ wykorzystuje chronione sprzętowo rozwiązanie o nazwie Runtime Intrusion Detection do aktywnego skanowania pamięci w poszukiwaniu anomalii oraz XGuard CFI firmy Karamba do monitorowania oprogramowania sprzętowego drukarki, aby pomóc w wykrywaniu i zapobieganiu potencjalnym atakom typu zero-day.
  • Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: nie przyczynia się do wylesiania i pomaga oszczędzać zasoby dzięki energooszczędnemu drukowaniu HP.

Więcej informacji na temat serii E800/E700 można znaleźć na stronie https://www.hp.com/us-en/printers/laserjet-managed-e800-e700-series.html

Na podstawie informacji firmy HP.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności