Scodix przedstawia inteligentną technologię High-Definition podczas Printing UnitedPoprzedni artykuł 

Nowy Scodix Ultra 6000 zasilany przez SHD Press został zaprojektowany, aby zapewnić upiększenie i korzyści ekonomiczne dla rynku opakowań i grafiki
Nowy Scodix Ultra 6000 zasilany przez SHD Press został zaprojektowany, aby zapewnić upiększenie i korzyści ekonomiczne dla rynku opakowań i grafiki

Scodix ogłasza komercyjną premierę nowej generacji serii Ultra Digital Enhancement Press, Scodix Ultra 6000 z technologią SHD (Smart High Definition). Ta przełomowa technologia opiera się na sukcesie Scodix Ultra 6000 i jest skierowana bezpośrednio do sektora opakowań i drukarek wysokiej rozdzielczości, oferując nowe zastosowanie upiększające oraz korzyści ekonomiczne i ekologiczne.

Scodix Smart High Definition to sterowany algorytmem druk cyfrowy, który zapewnia wysoką dokładność i precyzję jakości skomplikowanych detali do foliowania i punktowych zdobień. Nowa prasa kontynuuje ulepszanie arkuszy do formatu B1/41 cali i, podobnie jak prasa Ultra 6000, oferuje korzyści ekonomiczne w zakresie wersjonowania lub dostosowywania oraz wydajną produkcję – przy krótszym całkowitym czasie wprowadzania na rynek.

Smart High Definition zapewnia przejrzystość i definicję foliowania odpowiednie dla rynków opakowań kosmetycznych, opieki zdrowotnej, czekolady i napojów spirytusowych. Scodix Foil™ jest również ulepszony przez SHD z precyzją i dokładnością, aby uzyskać drobne, delikatne szczegóły w projektach i mikroczcionkach, oferując klientom większą elastyczność i większy wybór, w jaki sposób wywierają wpływ na osobowość swojej marki.

Eli Grinberg, dyrektor generalny i współzałożyciel Scodix, mówi: „Scodix jest teraz w pełni przygotowany i przygotowany na przyjęcie wszystkich branż związanych z drukiem, w tym opakowań. Oferujemy szereg dziesięciu różnych aplikacji do zdobienia, kompatybilnych z szeroką gamą papierów do formatu B1. Właściciele SHD sprawią, że produkcja będzie miała ekonomię produkcji, elastyczność i jakość wykraczającą poza wszystkie istniejące procesy.

„Wraz z rosnącą świadomością naszego wpływu na planetę, produkcja Scodix oferuje korzyści w zakresie benchmarkingu zrównoważonego rozwoju i eliminuje potrzebę wytwarzania barwników, które można wytrawiać za pomocą kwasów, marnowanych w litrach wody – wszystko to ma wpływ na nasze zasoby naturalne. Bardzo poważnie traktujemy naszą rolę w tej branży, dlatego ważne jest, abyśmy oferowali naszym klientom wszystkie korzyści płynące ze zwiększonej produkcji, nie zapominając o naszym zaangażowaniu w ochronę środowiska”.

Na podstawie informacji firmy Scodix Ltd

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności