Do LFP Team dołącza Krzysztof Szargut oraz Wojciech ŁacnyPoprzedni artykuł 

Krzysztof Szargut
Krzysztof Szargut
Wojciech Łacny
Wojciech Łacny

Z końcem sierpnia br. do zespołu LFP Industrial Solutions dołączył Krzysztof Szargut, który zajmuje się wsparciem klientów z obszaru etykiet i opakowań giętkich w rozwoju ich biznesu wykorzystując najnowocześniejszą na rynku technologię druku cyfrowego marki DURST.

We wrześniu br. obejmując stanowisko Business Development Manager, do zespołu LFP Industrial Solutions dołączył Wojciech Łacny, który będzie odpowiedzialny za bliską współpracę i budowanie relacji z klientami z obszaru wielkiegoformatu, a także będzie wspierał klientów w rozwoju ich biznesu wykorzystując najnowsze technologiczne osiągnięcia i szerokie portfolio z segmentu marek Durst, Vanguard oraz Elitron.

LFP Industrial Solutions to autoryzowany dystrybutor i integrator przemysłowych rozwiązań Durst Group AG - znanego i cenionego producenta zaawansowanych maszyn do druku cyfrowego. Cieszące się ogromnym powodzeniem rozwiązania powodują, że zespół pracowników stale się powiększa, a ostatnio do firmy dołączył także Krzysztof Szargut, który związany jest z branżą etykietową od ponad 23 lat.

„Niezwykle cieszę się, że stanę się częścią zespołu LFP Industrial Solutions” – komentuje Krzysztof Szargut – „Dotychczas pracowałem z technologią fleksograficzną. Zmieniające się na rynku trendy wymagają od właścicieli drukarń dostosowywania się do potrzeb konsumentów. Dziś najnowocześniejsze rozwiązania firmy DURST w segmencie druku etykiet bez najmniejszego problemu konkurują z technologią analogową, dlatego też jestem zadowolony z możliwości współpracy z renomowanym dystrybutorem.”

Krzysztof Szargut jest absolwentem Politechniki Łódzkiej, Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska. Ukończył kierunek Papiernictwo i Poligrafia i właściwie od zakończenia studiów realizuje się pracując w branży poligraficznej, specjalizując się w druku fleksograficznym, a dziś w przemysłowym, cyfrowym druku wąskowstęgowym.

„Cieszę, że dołączam do zespołu LFP Industrial Solutions” – mówi Wojciech Łacny – „Marki jakie reprezentuje firma są znane i cenione w poligraficznym środowisku międzynarodowym. Szczególnie ciekawym będzie dla mnie uczestniczenie w rozwoju na polskim rynku amerykańskiej marki Vanguard”.

Na podstawie informacji firmy LFP Industrial Solutions

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności