HP wprowadza HP PageWide Web Press T485 HD - wysokonakładową drukarkę internetową do druku atramentowegoPoprzedni artykuł 

Drukarka internetowa HP PageWide T485 HD z atramentem HP Brilliant
Drukarka internetowa HP PageWide T485 HD z atramentem HP Brilliant

Firma HP Inc. przedstawiła najnowszą, wysokonakładową, produkcyjną maszynę do druku atramentowego HP PageWide Web Press T485 HD z atramentem HP Brilliant Ink. Drukarka PageWide Web jest przeznaczona do szerokiej gamy zastosowań, w tym do zastosowań komercyjnych, przesyłek bezpośrednich, wydawniczych i transakcyjnych, zapewniając dostawcom usług druku (PSP) wszechstronność spełniającą potrzeby ich klientów na papierach niepowlekanych i powlekanych.

„Cieszymy się, że możemy ogłosić rozszerzenie naszego portfolio PageWide o atrament HP Brilliant Ink. Ta nowa maszyna drukująca HP PageWide oferuje dostawcom usług druku znakomitą jakość przy jednoczesnym drukowaniu z niesamowitą szybkością” — powiedziała Annette Friskopp, Global Head and General Manager w HP PageWide. „Urządzenie HP PageWide T485 HD z atramentem HP Brilliant Ink zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu jakości klasy offsetowej i zwiększeniu zwrotu z inwestycji dla naszych klientów, umożliwiając im poprawić ich rentowność i wzrost.”

Główne zalety drukarki HP PageWide Web Press T485 HD z atramentem HP Brilliant to:

  • Znakomita jakość: Atrament HP Brilliant zapewnia szerszą, żywszą gamę kolorów i umożliwia użytkownikom drukowanie bezpośrednio na powlekanych i niepowlekanych nośnikach offsetowych.
  • Wyjątkowa wydajność: Ta wydajna drukarka atramentowa umożliwia drukowanie z prędkością do 800 kl./min/244 str./min mono i w kolorze w trybie Performance z niesamowitą szybkością ponad 400 000 stron na godzinę w pełnym kolorze.1
  • Niezwykła wszechstronność: Ta 42-calowa prasa oferuje elastyczność w produkcji szerszego zakresu zastosowań na różnych typach i formatach nośników, umożliwiając klientom rozwój ich działalności i rozszerzenie na nowe zastosowania. Aplikacje te wykraczają poza tradycyjną pocztę bezpośrednią i książki i mogą obejmować ulotki, broszury, self-mailery, plakaty, banery, czasopisma, magazyny, katalogi i gazety.

Drukarka HP PageWide Web T485 HD z atramentem HP Brilliant Ink jest dostępna w sprzedaży jako modernizacja istniejących pras z serii PageWide T400 oraz dla nowych zamówień, a dostępność produktów ma nastąpić w pierwszej połowie 2023 roku.

Aby dowiedzieć się więcej o tej nowej, wydajnej maszynie, odwiedź zestaw produktów pod adresem www.hp.com/pagewide-T485

Innowacje HP PageWide Web Press T250 HD

Drukarka HP PageWide Web Press T250 HD pozostaje ważną częścią oferty HP PageWide. HP kontynuuje ulepszanie go, zwiększając produktywność i zapowiada dziś zupełnie nowy tryb mono 800 fpm/244 m/m.

To najnowsze ulepszenie modelu T250 HD umożliwia 60% poprawę wydajności w zastosowaniach monochromatycznych. 2Dzięki imponującemu cyklowi pracy wynoszącemu 90 milionów stron 3miesięcznie ta aktualizacja umożliwia obecnym klientom PageWide T250 HD wytwarzanie bloków książek o wymiarach 1250 x 300 stron w formacie 6 x 9 na godzinę.

To ogłoszenie świadczy o zaangażowaniu HP w sukces naszych klientów, oferując kolejną aktualizację tej popularnej 20-calowej platformy prasowej. Odkąd pojawiła się po raz pierwszy w 2010 roku, firma HP zaoferowała cztery znaczące ulepszenia tej platformy, oferując wyższą jakość, większą szybkość, zwiększoną kompatybilność z nośnikami, a teraz ultraszybkie prędkości monochromatyczne.

Komercyjne drukarki HP PageWide osiągnęły kamień milowy 750 miliardów stron

W dniu dzisiejszym podczas Printing United HP ogłosił, że jego portfolio produktów do druku produkcyjnego atramentowego, PageWide Web Press, osiągnęło kamień milowy w postaci 750 miliardów wydrukowanych stron.

„Ten ważny kamień milowy w postaci 750 miliardów stron wydrukowanych na prasach komercyjnych PageWide pokazuje, że nasze ciągłe inwestycje w innowacje przynoszą korzyści naszym klientom, ponieważ w dalszym ciągu wykorzystują technologię PageWide w celu zaspokojenia potrzeb swoich klientów” — powiedziała Annette Friskopp, dyrektor globalny i dyrektor generalny. w HP PageWide. „Dostawcy usług poligraficznych korzystający z maszyn HP PageWide drukują niemal dwukrotnie szybciej niż roczny wskaźnik wzrostu rynku, co świadczy o jakości i niezawodności maszyn PageWide”.

Rozpoczęcie globalnych instalacji HP PageWide Advantage 2200

HP ogłosił dzisiaj, że jedna z pierwszych globalnych instalacji HP PageWide Advantage 2200 miała miejsce we Francji w DataOne, części Groupe Diffusion Plus, wiodącej firmy zarządzającej komunikacją z klientami, która dostarcza innowacyjne i zrównoważone rozwiązania dla programów transakcyjnych i marketingowych. .

Loïc Lefebvre, dyrektor ds. rozwoju DataOne/Groupe Diffusion Plus, powiedział: „Ta nowa inwestycja ma decydujące znaczenie dla naszej grupy, ponieważ zdecydowaliśmy się przyspieszyć naszą 'ekologiczną strategię na rzecz trwałych relacji z klientami'. Rzeczywiście, od kilku lat grupa Diffusion Plus angażuje się w swoją ekologiczną transformację. Naszym celem jest wyraźnie zmniejszenie naszego śladu węglowego przy jednoczesnym opracowywaniu nowych produktów i doświadczeń, szczególnie w ramach naszych działań marketingu bezpośredniego”.

HP PageWide Advantage 2200 z prędkością druku w pełnym kolorze HD na poziomie 150 m/min umożliwi DataOne wejście do nowych zastosowań. Lefebvre dodał: „Kończymy proaktywny program migracji z folii plastikowej na papier, który rozpoczął się ponad 3 lata temu. Podobnie jak zawartość, pojemniki kopertowe są teraz w pełni konfigurowalne i produkowane bezpośrednio w naszych zakładach produkcyjnych bez dodatkowego transportu. W ten sposób wyprodukujemy więcej tomów o bardzo wysokiej jakości w znacznie krótszym czasie, na standardowych papierach, co pozwoli nam zatrzymać działanie kilku maszyn wykorzystujących toner, co spowoduje znaczne oszczędności energii. Nasza współpraca z HP jest twórcą oszczędności CO2, trzeźwości energetycznej i innowacji umożliwiających odkrywanie nowych rynków”.

HP PageWide Advantage 2200 został zaprojektowany z myślą o potrzebach dostawców usług druku we wszystkich rozmiarach. Ta rewolucyjna prasa oferuje wiodącą w branży produktywność, jakość i wszechstronność w zakresie mediów dla osób zajmujących się publikacją, pocztą bezpośrednią i drukiem komercyjnym, pomagając rozwijać ich działalność.

Aby dowiedzieć się więcej o DataOne, odwiedź stronę www.groupediffusionplus.fr

Ulepszenia serwera druku HP SmartStream Elite-DT

Firma HP ogłasza rozszerzenie i większą elastyczność rodziny serwerów druku HP SmartStream Elite o innowacyjne rozwiązanie opracowane specjalnie z myślą o potrzebach drukarek produkujących bezpośrednie przesyłki pocztowe i aplikacje transakcyjne. Serwer druku HP SmartStream Elite-DT to cyfrowy front-end napędzający portfolio maszyn HP PageWide z nowo rozszerzonymi możliwościami strumieniowania treści IPDS do drukarki oraz rozszerzającą obsługę typów plików AFP, PDF i PostScript. Szybkie natywne procesory RIP z ponownym wykorzystaniem obiektów oraz komponowaniem i nakładaniem stron w locie oferują drukarkom nowe alternatywy przepływu pracy dla specjalistycznych aplikacji zabezpieczających oraz zgodność z przepisami dotyczącymi prywatności/bezpieczeństwa.

HP ColorPRO współpracuje z wiodącymi papierniami na całym świecie

HP ogłasza rozszerzenie globalnej współpracy ColorPRO, która zapewnia klientom drukarek atramentowych dodatkowy wybór podczas drukowania wysokiej jakości, zmiennej treści na produkcyjnych maszynach atramentowych. Należą do nich UPM, Pixelle, Burgo, Sylvamo, Crown Van Gelder, Georgia-Pacific i Mondi. Technologia HP ColorPRO oferuje użytkownikom drukarek atramentowych możliwość drukowania w wyższej jakości, zaprojektowanej z myślą o niższych kosztach eksploatacji i wyjątkowej wydajności, co dodatkowo wzbogaca portfolio maszyn HP PageWide.

Na podstawie informacje firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności