Epson - najlepsza oferta tej jesieniPoprzedni artykuł 

Już teraz, przy zakupie drukarek Epson EcoTank u wybranych partnerów można wziąć udział w limitowanej czasowo promocji i otrzymać 300 zł zwrotu.

Promocja „cashback” trwa do końca listopada, a modele nią objęte to trzy doskonałe drukarki z serii Epson EcoTank: L3250, L3251 i L3256 – ten ostatni model w kolorze białym. Seria Epson EcoTank to niezawodne urządzenia wielofunkcyjne, które zamiast kartridżów wykorzystują zaawansowany system napełniania pojemników oraz proste w użyciu butelki z tuszem. Dzięki dołączonemu zapasowi, który wystarczy nawet na trzy lata, można zaoszczędzić do 90% na kosztach druku, a zastosowana technologia druku atramentowego Heat-Free gwarantuje znacząco niższe zużycie energii i mniejszy ślad węglowy. Ambasadorem serii Epson EcoTank jest Usain Bolt – najszybszy człowiek świata, który dumnie promuje rozwiązania proekologiczne jakimi są drukarki tego japońskiego producenta.

Dlaczego seria Epson EcoTank?

Idealna pomoc naukowa dla każdego ucznia i rodzica, kompaktowa drukarka EcoTank typu 3 w 1 z funkcjami Wi-Fi oraz Wi-Fi Direct posiada wszystko, czego potrzeba - łącznie z intuicyjnym panelem sterowania. Urządzenie ma niewielkie wymiary, więc łatwo można je ustawić nawet na domowym biurku. Dodatkowo, niewymagająca użycia ciepła, autorska technologia Heat-Free firmy Epson, stosowana w drukarkach atramentowych sprawia, że urządzenie zużywa nawet do 83% mniej energii, co pozwala znacząco zmniejszyć koszty prądu. Dołączony zapas atramentu (równowartość 66 kartridżów) umożliwia wydrukowanie nawet do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze. Dodatkowo, aplikacja Epson Smart Panel ułatwia bezprzewodową konfigurację, monitorowanie, drukowanie czy skanowanie bezpośrednio z urządzeń mobilnych np. telefonów komórkowych.

Jak wziąć udział w promocji w 3 prostych krokach:

  1. Kup drukarkę objętą promocją*
  2. Zarejestruj się na stronie promocji
  3. Wypełnij formularz, dodaj kopię paragonu lub faktury oraz zdjęcie numeru seryjnego z drukarki i wyślij zgłoszenie

Zakup drukarki to często inwestycja na lata. Warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę zakupu, ale i na koszty dalszego użytkowania. Epson już w czasie projektowania sprzętu kładzie szczególny nacisk na niskie koszty związane z eksploatacją a zastosowane technologie, takie jak Heat-Free, gwarantują duże oszczędności. Promocja trwa do 30.11.2022. Szczegóły: www.epson.pl/promocja

*lista sklepów partnerskich biorących udział w promocji dostępna jest w regulaminie promocji.

Na podstawie informacji firmy Epson

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności