Dr Chuck Xu powołany do Rady Dyrektorów MichelmanPoprzedni artykuł 

Dr Chuck Xu
Dr Chuck Xu

Michelman z radością ogłasza powołanie dr. Chucka Xu do Rady Dyrektorów. Chuck jest wiceprezesem i dyrektorem generalnym ds. strategii i fuzji i przejęć w segmencie elektroniki i przemysłu w DuPont de Nemours, Inc.

Michelman z niecierpliwością oczekuje wkładu Chucka do strategicznego przywództwa w rozwoju w oparciu o jego głębokie doświadczenie w zarządzaniu oraz fuzjach i przejęciach. Jego szerokie umiejętności handlowe i techniczne, zarówno na rynku przemysłowym, jak i konsumenckim, obejmują zaawansowaną branżę poligraficzną, motoryzacyjną, lotniczą, elektroniczną, zaawansowanych materiałów, biomateriałów, medyczną i konsumencką. Chuck zdobył cenne doświadczenie korporacyjne w rolach szybko rosnącej odpowiedzialności podczas pracy w DuPont w wielu jednostkach biznesowych, a także w Honeywell i Telephotonics Inc., zintegrowanym startupie światłowodowym. Jego biegła znajomość mandaryńskiego i znajomość chińskiej kultury biznesowej pomogą w rozwoju Michelmana w Chinach.

Znakomite wykształcenie Chucka obejmuje tytuł licencjata chemii na Uniwersytecie Pekińskim, doktorat. z chemii na Uniwersytecie Południowej Kalifornii oraz MBA na Uniwersytecie Columbia.

Steve Shifman, prezes zarządu firmy Michelman, powiedział: „Jestem bardzo podekscytowany, że Chuck dołączył do zarządu Michelmana. Jego rozległe doświadczenie na globalnych rynkach biznesowych, aw szczególności w dziedzinie specjalistycznych chemikaliów, będzie cennym atutem Rady Michelmana. Chuck będzie świetnie pasował kulturowo do reszty Zarządu i naszego Zespołu Wykonawczego.

Chuck cieszy się, że dołączył do Rady i powiedział: „Jestem zaszczycony i podekscytowany dołączeniem do Rady Michelmana. Nie mogę się doczekać współpracy z bardzo doświadczonym i zróżnicowanym Zarządem, a także Zespołem Wykonawczym, aby poprowadzić znaczną trajektorię wzrostu firmy Michelman”.

Michelman jest zachwycony, że ma w zarządzie Chucka i przewiduje wykorzystanie jego rozległej wiedzy fachowej podczas kierowania rozwojem firmy w zakresie druku cyfrowego, opakowań giętkich, włókien i kompozytów, powłok architektonicznych, drewnianych i metalowych oraz zaawansowanych powłok rolniczych.

Chuck rozpocznie swoją kadencję w radzie dyrektorów Michelmana w czwartym kwartale 2022 roku.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności