Partnerstwo technologiczne między AVA i PrintFactory zapewnia bezproblemowe zarządzanie kolorami od ekranu do drukuPoprzedni artykuł 

AVA, która specjalizuje się w modułach oprogramowania stosowanych w drukowanych tekstyliach, okleinach ściennych, wykładzinach podłogowych i grawerowaniu, ogłosiła partnerstwo technologiczne z PrintFactory, globalnym dostawcą oprogramowania do druku cyfrowego.

Nick Langford, dyrektor generalny AVA, powiedział; „ Wspaniale było pracować z elastyczną i podobnie myślącą firmą, taką jak PrintFactory. Nasze połączone doświadczenie i wiedza ekspercka w nieco innych obszarach zapewniają idealne dopasowanie, które przyniesie korzyści zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom”.

Misją AVA jest, poprzez ugruntowanie swojej pozycji jako długoterminowych partnerów technologicznych i szkoleniowych dla swoich klientów, wnieść unikalny wkład w opłacalne projektowanie i produkcję pięknych, udanych i przyjaznych dla środowiska dekoracyjnych produktów drukowanych na całym świecie.

Dzięki przyjaznemu i doświadczonemu zespołowi wsparcia technicznego dla swoich klientów przez 18 godzin w normalne dni robocze, AVA od ponad 40 lat koncentruje się na partnerstwie z klientami, poszerzaniu wiedzy i dzieleniu się nią oraz odgrywaniu pozytywnej i cenionej roli w całym cyklu życia wydruków dekoracyjnych.

AVA dostarcza spersonalizowane szkolenia dla każdego indywidualnego użytkownika.

Nick kontynuuje: „ Doceniamy złożone i wyjątkowe wyzwania, przed jakimi staje każdy klient, który stara się przekształcić błyskotliwy projekt w produkty wysokiej jakości, szybko i ekonomicznie. Moduły oprogramowania AVA przynoszą znaczną i wymierną korzyść dla całego przepływu pracy, od wstępnego projektu i powtarzania (w dwóch lub trzech wymiarach), przez separację kolorów i ponowne kolorowanie, aż po druk cyfrowy i konwencjonalną produkcję drukowaną. Inspirują nas nasi klienci i wykorzystujemy opinie, którymi dzielimy się z nami codziennie, w ciągłym rozwoju oprogramowania. Bliska współpraca, którą nawiązujemy, zapewnia użytkownikom AVA pozostanie w czołówce technologii oraz u szczytu własnej wydajności i produktywności.

Po szeroko zakrojonych testach, otwartej i chętnej komunikacji oraz gotowości do stworzenia bezproblemowego przepływu pracy dla swoich wspólnych klientów, AVA i PrintFactory są bardzo podekscytowane, że firmy skorzystają teraz z tego partnerstwa technologicznego. Będąc pod wrażeniem listy ponad 3500 sterowników PrintFactory dla systemów Windows, Mac i Linux, firma AVA była równie zadowolona ze znalezienia czegoś, co mogliby z pewnością wspierać i promować wśród klientów.

Nick kontynuuje: „ Nasz wspólny rozwój zapewnia użytkownikom AVA korzyści z całkowicie zintegrowanego przepływu pracy i braku przerw w zarządzaniu kolorami od ekranu do druku. Oczekujemy, że korzystając z narzędzi do powtarzania na żywo, łatwych w użyciu separacji kolorów dodatkowych oraz bezproblemowych funkcji kolorowania i prezentacji, nowi użytkownicy programu AVA zauważą poprawę wydajności i produktywności w typowym procesie drukowania powierzchniowego, co prowadzi do wyższych poziomów produkcji i zapotrzebowania na więcej pojemność druku!”

Erik Strik, dyrektor generalny PrintFactory : „Oprócz naszego już wszechstronnego zestawu funkcji, oprogramowanie do zarządzania przepływem pracy PrintFactory oferuje teraz więcej funkcji niż nasi konkurenci. Jako platforma oparta na chmurze możemy bezproblemowo zintegrować się z modułami oprogramowania AVA i cieszymy się, że możemy być partnerstwo z firmą, która jest zaangażowana w przedefiniowanie obiegu pracy w druku cyfrowym”.

Na podstawie informacji firmy Aurelon B.V. trading

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności