ePac Flexible Packing instaluje 50 nowych maszyn HP Indigo i przyspiesza wejście na nowe rynkiPoprzedni artykuł 

Firmy HP i ePac Flexible Packaging, ogłosiły w październiku br. nawiązanie kolejnej współpracy, będącej jednocześnie największą transakcją w historii Indigo. Obejmuje ona zakup 50 nowych maszyn do druku cyfrowego HP Indigo, które zostaną wdrożone w ePac Flexible Packaging, zarówno w istniejących, jak i nowych zakładach na całym świecie.

ePac Flexible Packaging to wiodąca w branży firma zajmująca się produkcją opakowań foliowych w oparciu o technologię cyfrową. Jej misją jest pomaganie markom i firmom, niezależnie od ich wielkości, w utrzymaniu konkurencyjności, a wszystko to dzięki różnorodnym rozwiązaniom w zakresie opakowań giętkich. ePac wykorzystuje najnowszą technologię druku cyfrowego, zapewniając swoim klientom szybki i łatwy sposób zakupu opakowań foliowych z nadrukiem na zamówienie.

Firma ePac od momentu powstania w 2016 roku jest głównym użytkownikiem maszyn do druku cyfrowego HP Indigo i cały czas rozwija tę współpracę. W ciągu ostatnich sześciu lat flota maszyn HP Indigo znacząco się rozrosła, uwzględniając przy tym inwestycje w HP Indigo 20000 i HP Indigo 25K.

Rozszerzenie działalności na świecie i dalszy rozwój biznesu

Nowe urządzenia 50-ciu maszyn cyfrowych HP Indigo, największe pojedyncze zamówienie w historii HP Indigo, przyspieszy rekordowe zdolności produkcyjne firmy ePac, która kontynuuje proces przekształcania globalnego rynku opakowań elastycznych.

Skupiając się na globalnej ekspansji, nowe urządzenia zostaną rozmieszczone w 36 nowych i istniejących zakładach na 5 kontynentach. Maszyny, w których zastosowano najnowsze technologie HP Indigo, będą również wspierać strategię firmy ePac, polegającą na zwiększaniu jej udziału i działalności na istniejących już rynkach.

Firma ePac dąży do rozszerzenia swojego zasięgu na całym świecie, a wdrożenie w naszych strukturach aż 50 nowych urządzeń bez wątpienia wzmocni rekordową produkcję opakowań elastycznych, oferowanych przez ePac. Nie da się też ukryć, że taka transakcja jeszcze bardziej umocni naszą wieloletnią współpracę z HP. To unikalne połączenie możliwości dwóch firm z pewnością zaowocuje świetnymi wynikami i pozwoli dalej rozwijać nasze biznesy – tłumaczy Virag Patel, COO, ePac.

Firma ePac Flexible Packaging jest liderem światowego rynku opakowań giętkich, a niebagatelny wpływ ma na to fakt uwzględnienia w swoim modelu biznesowym maszyn HP Indigo. Wizja ePac dotycząca wykorzystania druku cyfrowego do rozwoju małych i średnich marek oraz ożywiania lokalnych społeczności jest nam szczególnie bliska, i tym samym pokazuje jak ogromne znaczenie we współczesnym świecie ma technologia cyfrowa – podsumowuje Haim Levit, Dyrektor Generalny Działu Druku Przemysłowego HP.

Najnowsza inwestycja firmy ePac Flexible Packaging jest doskonałym przykładem na to, jak wiele korzyści dają maszyny do druku HP Indigo firmom i markom na całym świecie.

Więcej informacji na temat maszyn do druku cyfrowych HP Indigo znajduje się tutaj.

Na podstawie informacji firmy HP

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności