Epson przedstawia dwie nowe drukarki sublimacyjne do tkanin z serii SureColorPoprzedni artykuł 

Firma Epson wzmacnia swoją wiodącą pozycję na rynku drukarek sublimacyjnych, wprowadzając dwa nowe, 44-calowe urządzenia tej klasy. Stworzone do druku nisko i średnionakładowego modele SureColor SC-F6400 (4-kolorowy) oraz SureColor SC-F6400H (6-kolorowy) są idealne do takich zastosowań jak produkcja tkanin, tworzenie zindywidualizowanych produktów oraz reprodukcji zdjęć w najwyższej jakości. Te modele oferują szereg udoskonaleń, które pozwalają zwiększyć wydajność i zmniejszyć ilość odpadów.

Nowe modele powstały w oparciu o rewolucyjną technologię Micro TFP PrecisionCore firmy Epson, która została zaprojektowana w celu zapewniania wyjątkowej jakości obrazu. W porównaniu do swojego poprzednika, SC-F6300, nowy model SC-F6400 ma wydajność zwiększoną o 20% i oferuje rozszerzoną przestrzeń barwną, dzięki wykorzystaniu systemu CMYK oraz możliwości wyboru między atramentem fluorescencyjnym różowym i fluorescencyjnym żółtym, jasnym cyjanem i jasnym purpurowym oraz pomarańczowym i fioletowym. Oznacza to, że jako pierwsza 6-kolorowa, 44-calowa drukarka sublimacyjna firmy Epson, model SC-F6400H otwiera nowe możliwości w szerokiego zakresie zastosowań, zarówno w przypadku druku na tkaninach jak i na sztywnych podłożach. Szczególnie zainteresowani tymi udoskonaleniami będą odbiorcy zajmujący się produkcją odzieży modowej, domowej i sportowej, miękkich szyldów oraz materiałów promocyjnych.

Drukarki SC-F6400 i SC-F6400H to także szereg innych korzyści dla użytkowników biznesowych Nowe worki z atramentem o większej pojemności zawierają o 45% więcej atramentu (1,6 l), co obniża częstotliwość ich wymiany oraz ilość odpadów eksploatacyjnych. Do rozpoczęcia pracy wystarczy je wstrząsnąć i umieścić w urządzeniu - oznacza to, że nie ma potrzeby uciążliwego wlewania i mieszania. Dodatkowo te drukarki wyposażono w nowy 4,3-calowy ekran dotykowy, który jest o 30% większy niż w poprzednim modelu. Uproszczone procedury konserwacyjne minimalizują przestoje, a dołączane w zestawie oprogramowanie pomaga w uzyskaniu lepszej wydajności, umożliwia analizowanie kosztów i zyskowności. Oba produkty oferują użytkownikom kompleksowe rozwiązanie obejmujące sprzęt, oprogramowanie, głowicę drukującą, atrament, papier sublimacyjny i gwarancję. Dodatkowo drukarka SC-F6400H zawiera w zestawie nawijarkę.

„Epson już dawno zdobył renomę firmy wspierającej przedsiębiorstwa za pomocą prawdziwie kompleksowych rozwiązań w zakresie drukowania. Zapewniają one najwyższy poziom jakości, elastyczności i efektywności kosztowej” – powiedział Tomasz Kuciński, Account Manager Supervisor – Commercial & Industrial Printing Poland & CEE North w firmie Epson. ”Te nowe drukarki stanowią idealny przykład naszego zaangażowania w realizowanie potrzeb rynku i dostarczania szybkich i skutecznych rozwiązań”.

Na podstawie informacji firmy Epson

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności