EyeC wprowadza nowe rozwiązanie inspekcyjne do druku szerokowstęgowegoPoprzedni artykuł 

EyeC ProofRunner Wide Web (9GG mm - 17GG mm)
EyeC ProofRunner Wide Web (9GG mm - 17GG mm)

EyeC rozszerza swoje portfolio o nowy produkt do kontroli aplikacji szerokowstęgowych. EyeC ProofRunner Wide Web oferuje superszybką i precyzyjną 100% kontrolę druku w aplikacjach szerokowstęgowych, niezmiennie wysoką wydajność kontroli przy dowolnej prędkości prasy oraz dokumentację jakości i wyników kontroli. Jednocześnie wykrywanie defektów w czasie rzeczywistym optymalizuje wydajność i bezpieczeństwo procesu produkcyjnego. Wraz z wprowadzeniem EyeC ProofRunner Wide Web, firma z Hamburga kontynuuje sukces swojej serii systemów kontroli liniowej ProofRunner.

EyeC ProofRunner Wide Web łączy zintegrowaną inteligencję i przełomową technologię, aby sprostać stale rosnącym wymaganiom producentów. Nowy system kontroli inline umożliwia ultraszybką i 100% kontrolę druku w szerokim zakresie wstęgi do 1700 mm dla każdego rodzaju towarów w rolkach, takich jak opakowania giętkie lub ulotki. Inteligentny model można indywidualnie zainstalować bezpośrednio na maszynie drukarskiej lub tnącej przy niewielkim wysiłku konfiguracyjnym i przeprowadza 100% kontrolę wyjściową opakowań elastycznych i ulotek. Intuicyjny i wielojęzyczny interfejs użytkownika umożliwia konfigurację w ciągu kilku sekund, nawet w przypadku złożonych zadań. Kamera ze skanowaniem liniowym w kolorze 8k gwarantuje wysoką precyzję kontroli obrazu druku przy pełnej prędkości maszyny. W ten sposób EyeC oferuje unikalny na skalę światową system kontroli obrazu drukowanego w sektorze szerokiej wstęgi, który gwarantuje taką samą wysoką wydajność kontroli przy dowolnej prędkości prasy.

W innowacyjnym iw pełni automatycznym procesie ProofRunner Wide Web porównuje początkowo obraz do druku z gotowym do druku plikiem PDF i automatycznie identyfikuje obraz do druku. Maska kontroli generowana na etapie przygotowania do druku określa obszary kontroli. Teksty, grafika, odchylenia kolorów, zmienne dane oraz kody 1D i 2D są niezawodnie kontrolowane w 100% zadania drukowania. Cecha szczególna: inteligentna technologia automatycznie wykrywa wadliwe obszary i ostrzega operatora w ­czasie rzeczywistym w przypadku znacznych odchyleń. Dzięki wykrywaniu defektów na żywo błędy można natychmiast zidentyfikować, oszczędzając jednocześnie drogie materiały eksploatacyjne i cenny czas maszyny.

W pełni wyczerpujący raport z inspekcji na koniec każdego zadania służy do dalszych działań, analizy i dalszej komunikacji. Jednocześnie automatycznie generowany dokument stanowi przydatne wsparcie walidacyjne, np. jako rzetelne przygotowanie do przeprowadzania audytów i związanych z nimi surowych wymagań normy ISO.

Na podstawie informacji firmy EyeC GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności