Kampania papierów książkowych – CZYTAM NAŁOGOWOPoprzedni artykuł 

Arctic Paper oferuje szeroki wachlarz papierów: powlekane, niepowlekane, drzewne i bezdrzewne. Każdy z nich jest inny, ale jedno je łączy. Wszystkie przeznaczone są dla Wydawców.

Munken Print i Munken Pocket Cream stanowią trzon w naszej ofercie papierów książkowych. Uzupełnieniem są Amber Volume oraz cała gama papierów Pamo. Wszystkie są dostępne
z certyfikatem FSC ™ i PEFC.

Idealny papier książkowy to cel, jaki sobie postawiliśmy tworząc Munken Print Cream i White. Łącząc najlepsze właściwości papierów drzewnych i bezdrzewnych osiągnęliśmy materiał nowej jakości, którego parametry techniczne są zoptymalizowane do produkcji książek. Do wyboru jest wysokiej jakości papier o kremowym lub naturalnie białym odcieniu. Faktura i sztywność są odpowiednie do większości rodzajów książek, drukowanych w kolorze lub czarno-białych. Munken Print występuje w spulchnieniach 1.5, 1.8 i 2.0 oraz w gramaturach od 80 do 150 g/m2.

Munken Pocket Cream cechuje głęboki kremowy odcień, odpowiednia nieprzezroczystość i sztywność. Jest to papier drzewny, zaklejany powierzchniowo, dostępny w spulchnieniu 1.8 w gramaturach 70 i 80 g/m2.

Amber Volume to najbardziej biały (143 CIE), niepowlekany, bezdrzewny papier objętościowy dostępny w naszej ofercie. Przeznaczony do druku książek, słowników, broszur, katalogów, podręczników szkolnych i akademickich. Dostępny jest
w spulchnieniu 1.5 i w gramaturach 70, 80 oraz 90 g/m2.

Rodzinę papierów Pamo stanowią niepowlekane papiery drzewne w różnych odcieniach i spulchnieniach (od 1.5 do 2.2), które w pełni spełniają wymagania wszystkich odbiorców. Pamo to produkt ekonomiczny i dobrej jakości. Występuję
w gramaturach od 50 do 100 g/m2. Na polskim rynku najbardziej popularne są: kremowy Pamo Classic 2.0 i biały Pamo Bulky 2.2.

Oferta papierów książkowych stworzona została z myślą o Czytelniku. Wielu z nas uwielbia czytać. Czytamy w każdej wolnej chwili. W autobusie, w pociągu, na wakacjach, po kryjomu na zebraniach – dosłownie wszędzie. Czytamy nałogowo!

Na podstawie informacji firmy Arctic Paper Polska

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności