Dni Otwarte GRAFMASZPoprzedni artykuł 

Firma GRAFMASZ zaprasza na Dni Otwarte, organizowane w dniach 19-20 października br. w Warszawie, w siedzibie Grafmasz, ul. Łopuszańska 53.

W ramach prezentacji „Nowoczesna Introligatornia” zaprezentowane zostaną rozwiązania znanych marek tj. GRAFMASZ, RENZ, VIVID LAMINATING, MORGANA oraz FASTBIND.

Odwiedzający prezentację mogą zobaczyć najnowsze rozwiązania ww. firm oraz przetestować urządzenia pod kątem własnych potrzeb. Wśród prezentowanych urządzeń pojawią się produkowane przez Grafmasz gilotyny do papieru w tym najnowsze z dociskiem hydraulicznym, rozwiązania niemieckiej firmy Renz do oprawy spiralnej w różnych nakładach, laminatory półautomatyczne Matrix.

Ponadto zaprezentowane zostaną urządzenia do bigowania, falcowania, lakierowania uv firmy Morgana oraz rozwiązania do oprawy twardej marki Fastbind.

Podczas Dni Otwartych odwiedzający będą również mieli możliwość zapoznania się z różnymi formami finansowania inwestycji.

Grafmasz organizując Dni przygotowuje prezentację najbardziej poszukiwanych przez klientów maszyn. Dni Otwarte są kontynuacją współpracy z firmami Tomaco i Zinart nawiązanej przed targami Poligrafia 2011 w Poznaniu. Jest to dla nas okazja do prezentacji szerszej oferty dla obecnych użytkowników naszych maszyn oraz przedstawienia naszej firmy nowym, potencjalnym użytkownikom. Dobierając maszyny do naszej oferty stawiamy na maszyny nowoczesne z wysokim stopniem automatyzacji. Są to rozwiązania do wykańczania zarówno wydruków cyfrowych jak i offsetowych, dostosowane do aktualnych potrzeb rynku”- Tomasz Wiąk, właściciel GRAFMASZ.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności