Nowy magazyn Atrium w GdańskuPoprzedni artykuł 

Nowy magazyn Atrium w Gdańsku
Nowy magazyn Atrium w Gdańsku
Trójmiejski oddział firmy Atrium przeniósł się do nowej lokalizacji. Firma intensywnie rozbudowuje możliwości logistyczne, co wpływa na jeszcze lepszą i szybszą obsługę klientów w regionie jak i całym kraju.

Atrium stale powiększa możliwości magazynowe i logistyczne w całym kraju. Niedawno, firma przeprowadziła się do większych siedzib w Warszawie, Poznaniu jak i Krakowie. Od niedawna klienci mogą korzystać z większych magazynów także w Trójmieście. Pod koniec lata 2011 roku, Atrium otworzyło także drugi magazyn wysokiego składowania w Opolu. Inwestycja w powierzchnie magazynowe ma na celu jeszcze lepszą obsługę klienta poprzez oferowanie szerszego asortymentu oraz krótszych czasów dostaw.

Nowy odział firmy mieści się w Gdańsku na ulicy Galaktycznej 37 i zlokalizowany jest blisko najważniejszej arterii trójmiejskiej.

O firmie Atrium Centrum Ploterowe

Opolska firma przez 18 lat wyrosła na czołowego dostawcę maszyn i materiałów do druku wielkoformatowego. Atrium od początku było związane z japońsko-belgijskim producentem ploterów - firmą Mutoh, której od 17 lat jest wyłącznym dystrybutorem. Jest również dystrybutorem: ploterów UV firmy Durst, ploterów DGI, frezarek Mecanumeric, oraz laminarek Kala i RSC. Ma za sobą już klika tysięcy instalacji, co świadczy o dużym doświadczeniu.

Drugą bardzo ważną częścią działalności jest produkcja i dystrybucja materiałów do druku wielkoformatowego. Są to m.in. atramenty, banery, folie, siatki, papiery, laminaty, itd. Przeszkoleni doradcy służą wszelką pomocą w zakresie tworzenia i doboru profili kolorystycznych.

Serwis ploterów firmy Atrium Centrum Ploterowe jako jedyny w Polsce posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008. Jest to też jedyny autoryzowany serwis ploterów Mutoh i Durst w Polsce. Wszystkie naprawy są realizowane przez certyfikowanych, doświadczonych serwisantów, zgodnie z procedurami producentów ploterów. Klienci w razie problemów mogą liczyć także na wsparcie telefoniczne. Serwis ploterów Atrium cechuje się dobrze wyposażonym magazynem oryginalnych i alternatywnych części zamiennych do ploterów różnych producentów.

W siedzibie firmy w Opolu produkowane są wysokiej jakości powlekane media do druku solwentowego, które przeznaczone są do profesjonalnych systemów wystawienniczych, POS, standów, pop-upów, roll-upów, lightboxów, itd. Dwa z produkowanych materiałów - Ikonos Smart oraz folia samoprzylepna Ikonos Profiflex Pro zdobyły Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Innymi ważnymi nagrodami są “Diamenty” magazynu Forbes, certyfikat “Przejrzysta firma” Dun & Bradstreet oraz “Gazele Biznesu” przyznawane przez Puls Biznesu i Coface. Tytuły te potwierdzają

fakt spełnienia przez Atrium bardzo rygorystycznych kryteriów takich jak: dobre wyniki finansowe, solidność, uczciwość w biznesie oraz profesjonalizm. Potwierdzeniem wysokich standardów jest wdrożony w Atrium system zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Nowy odział firmy mieści się w Gdańsku na ulicy Galaktycznej 37 i zlokalizowany jest blisko najważniejszej arterii trójmiejskiej.

www.atrium.com.pl

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności