Laminator Jet Monter 55”–pro teraz dostępny w szerokości 1,4mPoprzedni artykuł 

Firma Drytac jeden z największych producentów maszyn i materiałów do uszlachetniania wydruków (ponad 28 lat do swiadczeń) poszerzyła swoja ofertę o laminator Jet monter w szerokości 1,4m.

Jest to laminator z jednym wałkiem grzewczym osiągającym temperaturę do 60 oC. Maszyna służy do zabezpieczania wydruków zarówno typu ink jet jak i solwent. Dzięki bardzo prostej budowie i łatwej obsłudze, laminator jest idealną pomocą przy uszlachetnianiu każdej, nawet najbardziej wymagającej pracy.

Dzięki temperaturze klej w laminacie staje się bardziej plastyczny, co pozwala na uzyskanie znacznie lepszego efektu końcowego. Urządzenia ma wbudowaną opcję laminowania z roli na rolę oraz system nawijania podkładu.

Prosta i sprawdzona budowa eliminuje występowanie awarii i umożliwia ciągłą pracę, co w przypadku laminacji jest sprawą kluczową. Szerokość 1400mm pozwala w pełni wykorzystać szerokości mediów, które dostępne są na rynku. Przy 25mm prześwicie pomiędzy wałkami, możliwe jest laminowanie także materiałów typu płyta piankowa, PMMA, PCV.

Laminator Jet Mounter 55” pozwala na płynną regulację szybkości laminacji do 3,65m/min.

Cena: 5500 Euro/netto.

Na podstawie informacji firmy Jet Media Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności