„Wystawa Jubileuszowa” Tomasza Sobczaka w TarnowiePoprzedni artykuł 

Wernisaż zdjęć zorganizowany przy wsparciu Epson okazją na pomoc w leczeniu Tomasza Golloba.

Już 4 października o godzinie 18.00 w Galerii Tarnowskiego Centrum Kultury odbędzie się wernisaż otwierający przekrojowa prezentację prac Tomasza Sobczaka. Wystawa Jubileuszowa – bo taka jest oficjalna nazwa przedsięwzięcia, z racji 40. urodzin fotografa – zaprezentuje najlepsze prace artysty w ramach trzech części tematycznych: fotografii studyjnej, sportowej i impresji architektonicznych .

Wystawa sportowa w całości poświęcona zostanie Tomaszowi Gollobowi, najlepszemu Polskiemu żużlowcowi, który kilka miesięcy temu uległ groźnemu wypadkowi. Po zakończeniu wystawy prezentowane w tej sekcji zdjęcia na wystawie będą przekazane Tomaszowi Gollobowi z przeznaczeniem na licytację, z której cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie sportowca. O jej dokładnym terminie i miejscu zdecyduje sam zainteresowany.

Prace o wymiarach 50 x 70 cm zostały wydrukowane w certyfikowanym przez Epson procesie Digigraphie, który poza doskonałym odwzorowaniem barw zapewnia ich trwałość rzędu co najmniej 60 lat. Z tego względu nabywcy fotografii, poza docenieniem ich walorów artystycznych mogą traktować zakup jako inwestycję.

Wspierając przygotowanie ekspozycji swymi technologiami i produktami firma Epson stała się także jednym z patronów Wystawy Jubileuszowej. „Skutecznie opracowując nowatorskie technologie projekcji i druku Epson od lat dąży do uzyskiwania obrazu cyfrowego, będącego odzwierciedleniem spektrum barw widocznych w świecie rzeczywistym. Ekspozycje takie jak tarnowska Wystawa Jubileuszowa pozwalają nam przedstawić je szerszej publiczności na przykładzie dzieł artystów obiektywu, takich jak Tomasz Sobczak. Dodatkowo daje to możliwość wsparcia dobrego celu, co sprawiło, że tym chętniej zaangażowaliśmy się w przedsięwzięcie” – powiedział Grzegorz Mencfel, Business Account Manager – LFP w Epson.

Wystawę zdjęć Tomasza Sobczaka - „Wystawa Jubileuszowa” - będzie można oglądać od 5 do 28 października 2017 w galerii Tarnowskiego Centrum Kultury, Rynek 5 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, w soboty w godz. 10.00-17.00.

Więcej informacji:

http://www.tck.pl/aktualnosci-wystawy,18,1289,tomasz-sobczak---wystawa-jubileuszowa.html
Wernisaż wystawy 04.10.2017 r., godzina 18.00.
Galeria TCK, Rynek 5, Tarnów
Strona internetowa artysty: www.tomaszsobczak.eu

Na podstawie informacji firmy Epson Polska

Dodane 29.09.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności