recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Audyt ISO w trzech zakładach spółki ModelPoprzedni artykuł 

W trzech zakładach Model Opakowania w Polsce odbyły się audyty kontrolne ISO 9001:2008. Otrzymaliśmy wynik pozytywny, co oznacza, że także zakład w Nowej Soli spełnia wymagania normy i certyfikat obejmie całą polską spółkę Model. Kompletny raport będzie dostępny pod koniec roku.

ISO to międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w firmie. Do głównych wymagań normy ISO 9001 należą m.in.: wprowadzenie nadzoru nad dokumentacją i zapisami, zaangażowanie kierownictwa w budowanie systemu zarządzania jakością, usystematyzowanie zarządzania zasobami, ustanowienie procesów realizacji wyrobu, dokonywanie systematycznych pomiarów (zadowolenia klienta, wyrobów, procesów).

Model Opakowania posiada certyfikat od 2006 roku. W tym roku odbył się audyt kontrolny, który obejmował wybrane procesy w poszczególnych zakładach spółki. Raz na trzy lata odbywa się audyt recertyfikacyjny, który obejmuje wszystkie procesy w firmie. Taki czeka nas w przyszłym roku. Będzie on sprawdzał zgodność z nową normą ISO 9001:2015. W związku z tym czeka nas wiele nowych wyzwań związanych z dostosowaniem systemu.

Na podstawie informacji firmy Model Opakowania

Dodane 03.11.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności