Bigówka Horizon CRF 362 w Grupie KK Kochanowski Sp. j w RadomiuPoprzedni artykuł 

Kolejna maszyna Horizon sprzedana przez firmę DERYA Sp. z o.o z Tychów, będącej jedynym i autoryzowanym w Polsce przedstawicielem japońskiej firmy Horizon Inc., producenta maszyn introligatorskich. Tym razem zakupu dokonała Grupa KK Kochanowski Sp. j z siedzibą przy ulicy 1905 Roku 3a w Radomiu.

Firma na rynku poligraficznym działa od 1992 roku. Od początku swojej działalności stawiając na profesjonalną obsługę i najwyższą jakość oferowanych usług. Tworząc Grupę KK - Agencję reklamową i drukarnię -jako idealny model, który zapewnia kreatywność, kompleksowość usług, odpowiedzialność w jednym ręku, rozeznanie w technologii oraz elastyczność na różnorodne zapotrzebowania klienta - zapewniając bardzo atrakcyjne ceny i możliwość śledzenia produkcji na każdym etapie produkcji.

Grupa KK jako wiodąca firma w regionie przyjmuje odpowiedzialność za środowisko naturalne, proekologiczne nastawienie potwierdzone jest posiadaniem certyfikatu FSC. Od 13.08.2010 roku nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma, udostępniając szereg informacji świadczących o wiarygodności. Grupa KK daje gwarancję realizacji każdego zlecenia na najwyższym poziomie. Nową inwestycją jest zakup maszyny , bigówki z możliwością falcowania Horizon CRF 362.

Maszyna Horizon CRF 362 jest urządzeniem przeznaczonym przede wszystkim do bigowania i składania wszelkiego rodzaju korespondencji, menu restauracyjnego, okładek dla książek oraz innych materiałów reklamowych o dużej gramaturze, wymagających bigowania liniowego. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i dokładnością pracy. Posiada możliwość wykonywania 2 łamów równoległych. Ustawiana jest automatycznie za pomocą kolorowego ekranu dotykowego a podawanie papieru odbywa się pneumatycznie, za pomocą taśm ssących. Urządzenie wyposażone jest w licznik.

Maszyna posiada również możliwość zastosowania perforacji.

Dostawę zrealizowano w ustalonym terminie a instalacja i szkolenie przebiegło bez przeszkód

Na podstawie informacji firmy DERYA Sp. z o.o

Dodane 29.09.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności