Brother Polska sadzi drzewa w Górach StołowychPoprzedni artykuł 

W ramach tegorocznej akcji sadzenia drzew Brother Polska ufundowała 1000 sadzonek, które zostały zasadzone na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych.

Tegoroczna akcja sadzenia drzew organizowana przez firmę Brother odbyła się na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych w Obwodzie Ochronnym Czerwona Woda (wydzielenie 46a) i objęła obszar 0,74 arów. W jej efekcie posadzonych zostało 1000 sztuk jawora.

Po raz kolejny nasza firma zaangażowała się w przedsięwzięcie na rzecz środowiska naturalnego, ponieważ ekologia jest ważnym elementem naszej działalności. Oprócz proekologicznych rozwiązań jakie stosujemy w naszych urządzeniach, zachęcamy także naszych klientów do utylizacji materiałów eksploatacyjnych. Umożliwiamy bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów i tuszy do naszych punktów utylizacji, które zajmują się recyklingiem na rzecz ochrony środowiska” – powiedziała Katarzyna Idzkiewicz, Marketing Coordinator w firmie Brother Polska.

W ubiegłych latach Brother Polska była sponsorem akcji sadzenia łącznie 6900 drzew na terenie Poleskiego Parku Narodowego, Parku Narodowego Gór Stołowych oraz w Chojnowie koło Warszawy. Akcje sadzenia drzew są częścią ekologicznego programu Brother Earth. W jego ramach internauci mogą wspierać firmę w działaniach na rzecz ochrony środowiska. Wystarczy wejść na stronę http://www.brotherearth.com/en/top.html i w zakładce "Click for the Earth" wybrać jeden z jedenastu celów na wsparcie którego Brother przekaże pieniądze. Do wyboru są projekty takie jak ochrona lasów deszczowych w Peru, sadzenie drzew w Kanadzie, ponowne zalesianie namorzyn w Tajlandii czy ochrona ekosystemu wodnego w Australii.

Na podstawie informacji firmy Brother

Dodane 25.05.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności