Brother prezentuje kolorowe urządzenia laserowe dla biurPoprzedni artykuł 

Firma Brother zaprezentowała nowe kolorowe laserowe urządzenia wielofunkcyjne DCP-L8410CDW i MFC-L8900CDW dla biur. Modele oferują wysoką prędkość i jakość druku, umożliwiając produkowanie dokumentów przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów eksploatacji.

Nowe wielofunkcyjne urządzenia Brother DCP-L8410CDW i MFC-8900CDW charakteryzują się wydajną pracą oraz wysoką prędkością druku i skanowania. Stanowią idealne rozwiązania do produkcji dokumentów w dynamicznie funkcjonujących środowiskach biurowych. Model DCP-L8410CDW oferuje funkcje drukowania, skanowania i kopiowania, a MFC-L8900CDW ma dodatkowo funkcję faksu. Urządzenia drukują do 31 stron na minutę w trybie kolorowym i czarno-białym, oferując automatyczny druk dwustronny. Umożliwiają również szybkie archiwizowanie dokumentów: oba modele skanują z prędkością do 28 obrazów na minutę, a MFC-L8900CDW umożliwia dodatkowo skanowanie dwustronne z prędkością 56 obrazów na minutę w trybie kolorowym i monochromatycznym.

Modele tworzą wysokiej jakości wydruki, charakteryzujące się wiernym odwzorowaniem kolorów i odcieniami szarości. Wyposażone są w duże i łatwe w nawigacji wyświetlacze dotykowe – DCP-L8410CDW ma wyświetlacz o przekątnej 9,3 cm, a MFC-L8900CDW – 12,6 cm. Każde z urządzeń oferuje standardowy podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy oraz podajnik ręczny na 50 arkuszy. Maksymalna pojemność podajników papieru w przypadku modelu DCP-L8410CDW wynosi 1050 arkuszy, a modelu MFC-L8900CDW – 2380 arkuszy.

Nowe urządzenia pozwalają na użycie szerokiego spektrum rodzajów papieru, dzięki którym użytkownicy mogą wydrukować koperty i etykiety, broszury czy prezentacje i wszystkie materiały, które należy wydrukować w trybie kolorowym. W zestawie z urządzeniami znajduje się czarny toner o wydajności do 3000 stron oraz toner cyjan, magenta i żółty o wydajności do 1800 stron. Użytkownicy chący jeszcze bardziej ograniczyć koszty eksploatacji mogą zainstalować w urządzeniach opcjonalne, wysokowydajne tonery, które jeszcze bardziej zmniejszają koszt wydruku pojedynczej strony.

Urządzenia DCP-L8410CDW i MFC-L8900CDW zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa tworzonych i przetwarzanych za ich pośrednictwem dokumentów. Modele mogą być zintegrowane z usługą Active Directory, oferują także funkcję SFL 3.0 oraz obsługują Internet Protocol Security (IPSec), Print Archive, Secure Reset i Certificate Management. Model MFC-L8900CDW został również wyposażony w czytnik NFC, który pozwala na identyfikację kart zbliżeniowych, którymi muszą posługiwać się użytkownicy chcący zwolnić zadania do druku.

Nowe modele oferują integrację z rozwiązaniami mobilnymi w postaci usług Apple AirPrint, Google Cloud Print 2.0, Mopria, wtyczki Android print service oraz aplikacji Brother iPrint&Scan, umożliwiając bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android. Są wyposażone w szybkie interfejsy sieciowe: przewodowy Gigabit Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T i bezprzewodowy IEEE 802.11 b/g/n oraz USB2.0 i Wi-Fi Direct.

Urządzenia wielofunkcyjne Brother DCP-L8410CDW i MFC-8900CDW są zgodne z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR i charakteryzują się niewielkim zużyciem energii. Modele są objęte 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów na www.brother.pl.

Na podstawie informacji firmy Brother

Dodane 27.06.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności