Canon głównym partnerem European Executive ForumPoprzedni artykuł 

W dniach 9 – 10 kwietnia br. do Warszawy przybędą polscy i zagraniczni eksperci ze świata biznesu, polityki i nauki, aby podczas kolejnego już European Executive Forum rozmawiać o europejskiej gospodarce i jej perspektywach w dobie digitalizacji. Wśród uczestników spotkania nie zabraknie przedstawicieli Canon – partnera głównego wydarzenia – który od lat znajduje się w światowej czołówce firm inwestujących w innowacje, opierając na nich swój model biznesowy.

Czy postępująca cyfryzacja biznesu stanowi szansę, czy raczej rodzi zagrożenia dla dobrobytu społeczeństwa? Które gałęzie gospodarki skorzystają na tym trendzie w perspektywie dziesięciolecia, a które stracą? Jakie miejsce w wyścigu technologicznym zajmuje Polska? Czy na skutek przeniesienia punktu ciężkości z pracy na kapitał należy oczekiwać powstania nowych nierówności społecznych? Na te oraz wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć uczestnicy panelu otwierającego European Executive Forum, pt. „Technologiczny Róg Obfitości”. Jednym z nich będzie Michał Sieczko, Professional Services Senior Manager, Canon Polska, który w swojej pracy skupia się na rozwoju działalności firmy w zakresie usług dodanych i kompleksowych rozwiązań w zakresie digitalizacji informacji, zarządzania przepływem danych oraz automatyzacji procesów. W swoim doświadczeniu łączy on pracę dla globalnych korporacji i rozwijających się firm na styku dojrzałych technologii i innowacyjnych rozwiązań.

– Przetwarzanie informacji w sposób sprawny, a do tego gwarantujący odpowiedni poziom bezpieczeństwa, to jedno z podstawowych wyzwań epoki cyfrowej, przed jakim staje biznes. Dlatego, jako eksperci w zakresie zarządzania informacją i dostawca odpowiednich rozwiązań wspierających, jesteśmy w Canon niejako w „oku cyklonu” cyfrowych przemian. Pomagamy firmom na całym świecie, także w Polsce, uporać się z nadmiarem informacji, a przez to odnieść rynkowy sukces. Zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, zarówno podczas tego typu wydarzeń jak European Executive Forum, jak i w trakcie bezpośrednich spotkań – mówi Michał Sieczko.

W tym roku motywem przewodnim forum będzie hasło: „Technologia – Innowacje – Inwestycje”. Nie zabraknie wybitnych gości. Wśród nich pojawią się m.in.: Sony Kapoor – Dyrektor think tanku Re-Define, CEO Court Jesters Consulting, makroekonomista, były doradca m.in.: Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, ONZ oraz rządu norweskiego, Bernd Lucke – Profesor Ekonomii, wykładowca na Uniwersytecie w Hamburgu i University of British Columbia, były konsultant Banku Światowego oraz Santiago de la Cierva – Profesor IESE Business School, założyciel i pierwszy dyrektor międzynarodowej agencji telewizyjnej ROMEreports.

European Executive Forum odbędzie się w dniach 9 – 10 kwietnia br. w Hotelu Sheraton w Warszawie. Rejestracja na wydarzenie: http://www.executive-club.com.pl/konferencje/kongres/9-10-kwietnia-2018/rejestracja/.

Na podstawie informacji firmy Canon Polska Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności