Canon Polska laureatem nagrody Lider IT 2017Poprzedni artykuł 

Firma Canon otrzymała tytuł Lidera IT 2017 w kategorii „Workflow Management” podczas konkursu organizowanego w ramach trwających właśnie w Warszawie targów IT FUTURE EXPO. Canon otrzymał nagrodę za autorskie, zintegrowane rozwiązanie Canon Output Management, służące do zarządzania kopiowaniem, drukowaniem i skanowaniem dokumentów. W konkursie wzięło udział pięcioro dostawców IT.

Canon Output Management składa się z:

  • hardware’u w postaci serii biurowych urządzeń wielofunkcyjnych imageRUNNER ADVANCE oraz

  • software’u – innowacyjnego oprogramowania uniFLOW.

Rozwiązanie Canon Output Management pozwala na optymalizację kosztów związanych z przetwarzaniem dokumentów w firmie, zwiększa poziom bezpieczeństwa informacji poufnych oraz ułatwia zarządzanie kluczowymi danymi.

Urządzenia wielofunkcyjne imageRUNNER ADVANCE to szybkie i wydajne rozwiązania do przetwarzania dokumentów A4 i A3. Dostępne w wersjach monochromatycznej i kolorowej, pozwalają na maksymalne zwiększenie produktywności i zmniejszenie kosztów działania, przy zachowaniu spójności systemowej urządzeń, ich kontrolerów, interfejsów oraz zachowania się w infrastrukturze sieciowej. Zapewniają także maksymalny poziom bezpieczeństwa dokumentów, urządzeń oraz transmisji danych z, i do urządzenia.

Oprogramowanie uniFLOW z kolei umożliwia centralne zarządzanie i bardzo dokładne rozliczanie użytkowników, działów, departamentów pod względem kosztów wydruków i zachowania bezpieczeństwa. Zastosowana w uniFLOW technologia Data Loss Prevention, pozwala także na przesyłanie w systemie kopiowanych, faksowanych, drukowanych i skanowanych dokumentów, ograniczając wyciek poufnych danych.

„Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązanie zostało wyróżnione zarówno przez internautów głosujących w konkursie, jak i niezależne jury konkursu, która wybierała ostatecznego zwycięzcę plebiscytu” – przyznaje Wiktor Różański, Dyrektor Działu Document Solutions, Canon Polska. „Z pewnością oferowane przez nas rozwiązanie wyróżnia się spośród oferty rynkowej. Dzięki pełnej integracji hardware’u z oprogramowaniem oferuje nie tylko możliwość sprawnego przetwarzania firmowych dokumentów, ale też zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa danych. Administrator może np. zdefiniować słowa kluczowe w dokumentach, których zawartość chce monitorować w systemie. Jeśli nieuprawniony użytkownik będzie próbował dokonać na urządzeniu operacji na dokumencie zawierającym jedno ze słów kluczowych, zostanie o tym natychmiast poinformowany administrator systemu, otrzymując pełne informacje o użytkowniku i procesowanym dokumencie. Aktualnie Canon jest jedynym na świecie dostawcą, oferującym sprzęt z tak bardzo rozbudowanymi funkcjami zabezpieczeń w połączeniu z autorskim oprogramowaniem uniFLOW” – dodaje Wiktor Różański.

Dodatkowe zalety systemu Canon Output Management to:

  • możliwość usunięcia z pamięci urządzenia dokumentu, którego wydruk nie został w pełni ukończony;

  • możliwość objęcia systemem uniFLOW szerokiej gamy urządzeń Canon, w tym urządzeń z serii i-SENSYS, imageRUNNER, imageRUNNER ADVANCE, skanerów dokumentowych ScanFront oraz ploterów ColorWave czy urządzeń innych producentów;

  • integracja i spójność dzięki urządzeniom i oprogramowaniu jednego producenta;

  • system ochrony dokumenty przez cały cykl jego życia;

  • dostępność systemu Output Management w wielu skalowalnych wersjach, od rozwiązania bezserwerowego (ULM), przez chmurowe, po serwerowe.

Canon Output Management do tej pory zostało wdrożone w takich firmach jak: ABB, Skanska, Deloitte, Phillip Morris czy Cyfrowy Polsat. Nagrody Lidera IT wręczono 19 września podczas Gali It Future Awards.

Na podstawie informacji firmy Canon Polska Sp. z o.o.

Dodane 21.09.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności