recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Canon Polska na targach 3D SolutionsPoprzedni artykuł 

Firma Canon zaprasza do swojej strefy podczas targów 3D Solutions (6-9 czerwca br.) – drugiej edycji wydarzenia odbywającego się w ramach międzynarodowych targów przemysłowych ITM Polska 2017. Targi 3D Solutions to największe w regionie wydarzenie poświęcone zastosowaniom technologii 3D, które kierowane jest do profesjonalistów, przedstawicieli biznesu i świata nauki.

W strefie Canon (Pawilon 3A, stoisko 98) będzie można zobaczyć innowacyjne zastosowania i finalne produkty wyprodukowane na drukarce 3D Projet MJP 2500 oraz odporne na trudne warunki atmosferyczne materiały techniczne wydrukowane na ploterze Océ PlotWave 345.

Projektowanie przestrzenne

Technologia druku i skanowania przestrzennego to dziedziny, które coraz częściej włączane są do procesów firm produkcyjnych z różnych branż. Przemysł, architektura, medycyna czy szkolnictwo – w każdej z tych branż zastosowanie druku 3D pozwala usprawnić powtarzalne czynności produkcyjne oraz wnosi wartość dodaną do procesów projektowych i prototypowania.

Canon Polska, jako jeden z czołowych polskich dostawców profesjonalnych produktów i usług w zakresie druku 3D, będzie prezentować swoje rozwiązania właśnie podczas poznańskich targów 3D Solutions 2017, które są doskonałą okazją do zawierania transakcji handlowych dla producentów i potencjalnych kontrahentów z firm produkcyjnych. Połączenie wiodących na rynku rozwiązań z rozbudowaną siecią serwisową wspieraną przez europejski zespół specjalistów Canon sprawia, że firma jest w stanie z sukcesem wspierać rozwój przedsiębiorstw z różnych branż. Dodatkowo ogromnym atutem targów jest możliwość bezpośredniego dotarcia do odbiorców zarówno instytucjonalnych, jak i klientów indywidualnych oraz połącznie w jednym miejscu świata biznesu i technologii.

Trwałość, szybkość, wydajność

Canon podczas targów 3D Solutions zaprezentuje dwa urządzenia ze swojej oferty urządzeń druku 3D i 2D:

Pierwszym urządzeniem będzie drukarka 3D Projet MJP 2500 do druku niezwykle dokładnych i funkcjonalnych modeli ze sztywnych i elastycznych materiałów sztucznych, które z powodzeniem można wykorzystywać w wielu branżach przemysłowych. W ramach pokazu technologii, klienci będą mogli zapoznać się także z innymi przemysłowymi i produkcyjnymi drukarkami 3D dostarczanymi przez Canon, uzyskać niezbędne informacje o wszechstronnym oprogramowaniu wspomagającym procesy projektowe i cykle pracy, a także dowiedzieć się o korzyściach, jakie w ramach współpracy z Canon czerpią firmy z różnych branż.

Drugim rozwiązaniem, które będzie można zobaczyć w działaniu podczas 3D Solutions jest wydajny ploter z funkcją druku, skanowania i kopiowania z serii Océ PlotWave 345 do zastosowań dla branży CAD/GIS. Kluczowe funkcjonalności tego czarno-białego urządzenia to niezawodność, prostota obsługi i prędkość działania (druk 4 arkuszy A1/D na minutę z funkcją pojedynczego składania i zaledwie 40 sekund od uśpienia do uruchomienia). Océ PlotWave 345 umożliwia druk materiałów w doskonałej jakości dzięki technologii Pico 600 x 1200 dpi, a łatwość obsługi zapewniona jest dzięki najlepszemu w swojej klasie wielodotykowemu interfejsowi użytkownika Océ ClearConnect, który teraz dostępny jest z oprogramowaniem uniFLOW.

Zachęcamy do odwiedzenia strefy Canon i odkrycia potencjału najlepszych w swojej klasie rozwiązań 3D podczas targów 3D Solution. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-9 czerwca 2017 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Strefa Canon: Pawilon 3A, stoisko 98.

Na podstawie informacji firmy Canon Polska Sp. z o.o.

Dodane 07.06.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności