Canon prezentuje najnowsze drukarki Pixma A2450 i A2460 dla użytkowników domowychPoprzedni artykuł 

Canon ogłosił wprowadzenie na rynek dwóch nowych drukarek przeznaczonych do użytku domowego, wchodzących w skład popularnej gamy urządzeń PIXMA: A2450 oraz A2460.

  • To kompaktowe, stylowe oraz proste w obsłudze urządzenia będące niedrogim rozwiązaniem dla rodzin oraz studentów

  • Umożliwiają drukowanie zdjęć bez wychodzenia z domu w formacie 10x15 cm w trybie bezramkowym w pięknych, żywych kolorach

  • Dzięki opcji Wi-Fi (PIXMA A2460) można drukować materiały bezpośrednio z urządzeń mobilnych

  • Dzięki aplikacji mobilnej Canon Smartphone Capture and Copy można kopiować i konwertować zdjęcia wykonane smartfonem na format PDF (PIXMA A2460)

Dzięki nowym drukarkom PIXMA, utrwalanie na zdjęciach radosnych chwil spędzonych wspólnie z przyjaciółmi oraz rodziną jest teraz znacznie łatwiejsze. Niezależnie od tego, czy chcemy wykonać zdjęciowy kolaż, czy przypiąć pojedyncze zdjęcie na lodówce, urządzenia PIXMA A2450 i A2460 umożliwiają druk fotografii w formacie 10x15 cm bez ramek w zaledwie 65 sekund.

Rodzinnym perfekcjonistom oryginalne tusze Canon pozwolą wydobyć ze zdjęć to, co najlepsze. Czarny atrament pigmentowy drukuje doskonałej jakości, szczegółowy tekst, a kolorowe tusze oddają żywe, głębokie barwy na zdjęciach.

Jeszcze wyższa wydajność

Nowe drukarki PIXMA A2450 i A2460 zostały zaprojektowane z myślą o wydajności oraz efektywności kosztowej użytkowników domowych. Oba modele posiadają funkcjonalności, ograniczające zużycie energii podczas przerw w pracy urządzenia, m.in. automatyczne przechodzenie w tryb uruchamiania i wyłączania. Użytkownicy mają także możliwość drukowania i kopiowania kompletnych, rozbudowanych dokumentów, korzystając z udoskonalonej funkcji korekty marginesów. A dodatkowo używanie wydajnych pojemników XL oznacza rzadszą ich wymianę i więcej wydruków na jednym zestawie atramentów. Czarny atrament Black XL pozwala wydrukować ponad dwukrotnie więcej materiałów w porównaniu ze standardowymi pojemnikami. Nowe drukarki wyposażone są także w czujniki wykrywania papieru.

Łączność Wi-Fi

Urządzenia A2460 oferują możliwość działania w trybie online i są kompatybilne z aplikacjami AirPrint oraz Mopria gwarantując bezprzewodową komunikację z urządzeniem. Drukowanie bezpośrednio ze smartfonu czy tabletu jest szybkie i wygodne.

Wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT na urządzenia z iOS oraz Android, aby w jeszcze szerszym zakresie wykorzystać dostępne opcje urządzeń. Aplikacje te umożliwiają drukowanie z urządzeń przenośnych oraz z aplikacji PIXMA Cloud Link, niezależnie od tego, czy jest to najnowsze selfie na Instagrama, czy ważny dokument firmowy drukowany z dysku Google Drive.

Urządzenia PIXMA A2460 pozwalają także zachować stałą łączność z inteligentnymi urządzeniami, nawet jeśli domowy sygnał Wi-Fi zawiedzie. Wystarczy szybko i w prosty sposób wybrać tryb połączenia Wi-Fi i uruchomić połączenie korzystając z konwencjonalnego routera Wi-Fi lub w trybie punktu dostępowego.

Skorzystajcie z możliwości połączenia w technologii Bluetooth

Niech blokada lub nagłe wyczerpanie papieru w trakcie drukowania nigdy więcej nie będzie problemem. Dzięki połączeniu A2460 z Bluetooth, aplikacja Canon PRINT informuje użytkownika o pojawiających się błędach, zanim pojawi się prawdziwy problem. Odsyła ona użytkownika do poradnika online, w którym znajdują się przystępnie opisane kroki, jakie należy podjąć w celu rozwiązania zaistniałych nieprawidłowości.

Drukuj i kopiuj

Najnowsze urządzenia A2460 oferują użytkownikom opcję kopiowania, podobnie jak urządzenia wielofunkcyjne, jeżeli są połączone za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT. Przydatna funkcja Capture & Copy umożliwia użytkownikom wykonanie zdjęcia dowolnego dokumentu za pomocą smartfona, np. rozkładu jazdy autobusów czy rachunku za wodę, skonwertowanie do formatu PDF, zapisanie i wysłanie na inne urządzenie lub wydruk.

Model A2460 wyposażony jest w specjalny pojemnik znajdujący się w górnej części urządzenia, umożliwiający odpowiednie ułożenie dokumentu; urządzenie jest przygotowane do kopiowania i konwersji przy użyciu jednego przycisku. Nawet jeżeli wykonane przez nas zdjęcie jest nieco krzywe, aplikacja każdorazowo je wyprostuje, nadając mu profesjonalny wygląd.

Radość dla rodziny

PIXMA A2460 pozwala wysłać spersonalizowane, unikalne wiadomości korzystając z aplikacji Canon Message in Print oraz dzielić się unikalnymi historiami z rodziną i przyjaciółmi w zabawny sposób. Jako miły gest, można dołączyć do zdjęcia życzenia urodzinowe lub film na YouTube i podzielić się relacją z radosnych wydarzeń z bliskimi.

Dzięki nowym drukarkom PIXMA A2450 i A2460, cała rodzina może czerpać radość z drukowania na wcześniej niedostępnym poziomie. Niezależnie od tego czy drukujemy ważne dokumenty przez aplikację Canon PRINT, czy cieszymy się dopiero co odebraną spersonalizowaną wiadomością – nowa gama drukarek spełni oczekiwania wszystkich użytkowników.

Na podstawie informacji firmy Canon Polska Sp. z o.o.

Dodane 05.12.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności