recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Car Design i aplikacje samochodowe: 17-20.X – Open October w IntegartPoprzedni artykuł 

Coroczne spotkania z Klientami w ramach Open October cieszą się dużą popularnością. Niedawno zakończone zostały spotkania w ramach I tygodnia („Premierowe pokazy technologii HP Latex”), obecnie trwają spotkania II tygodnia („Aranżacja przestrzeni i rozwiązania eventowe. Bezpośredni druk na tkaninach”). Ale to ciągle nie koniec! Przed nami jeszcze 2 tygodnie.

Już za niedługo, bo w terminie 17-20 października, rozpoczną się spotkania III tygodnia pt. „Car Design i aplikacje samochodowe”. Dobra wiadomość jest taka, że jeszcze można się zarejestrować: www.openoctober.pl. Ilość miejsc jest ograniczona dlatego organizator zachęca do rezerwacji miejsc z odpowiednim wyprzedzeniem. Dla każdego uczestnika przewidziano sample i wzorniki, a dla firm przyjeżdżających z daleka /powyżej 200 km/ - nocleg. Udział w spotkaniach w ramach Open October jest bezpłatny.

Spotkania, podobnie jak poprzednie, odbędą się w HP Demo Lab w Błoniu pod Wrocławiem. W programie znajdują się premiery nowych mediów w portfolio Integart. Są to produkty renomowanych i bardzo rozpoznawalnych na rynku marek: ARLON oraz DECAL.

Nowe folie samochodowe ARLON z rodziny SLX w technologii FLITE to wysokiej jakości folie do druku, które charakteryzuje niezwykła łatwość aplikacji. To nieocenione ułatwienie dla aplikatorów szczególnie dla tych ceniących sobie pracę w pojedynkę. Kto nie był lub ominęły go wrześniowe warsztaty z Piotrem Cińskim, ma niebywałą okazję na poznanie najnowszej folii z portfolio ARLON’a.

ARLON SLX to wysokiej jakości folia wylewana do aplikacji car wrappingowych. Innowacyjna technologia FLITE to najnowsza modyfikacja producenta, ukierunkowana na jeszcze łatwiejszy proces pozycjonowania folii, aplikacji jej i poprawki. Folia nie działa do momentu dopóki nie zadziała silny docisk i temperatura. Trzeba tego po prostu spróbować. Folia lata – unosi się wręcz na powierzchni, co bardzo dobrze widać w aplikacjach dachu czy maski samochodu. Dopóki nie wgrzejemy folii nie ma mowy o jej rozciąganiu, a co za tym idzie deformacji wzorów graficznych czy niedopasowania. Produkty DECAL to folie polimeryczne wyprodukowane w technologii ‘bubble free” z ekologicznym klejem UV BASF. Doskonale sprawujące się także w obszarze car wrappingu.

Ważnym punktem spotkań III tygodnia Open October będą także prezentacje mediowe oraz możliwość popracowania z folią SLX i przetestowanie jej pod okiem specjalistów.

Warto trzymać z Integart i być na Open October! Ten tydzień jest przygotowany z myślą o sympatykach produktów marki ARLON i wszystkich, z którymi nie spotkaliśmy się w Krakowie. Równocześnie z zaproszeniem Państwa na III tydzień chcieliśmy poinformować, że trwa także rejestracja na IV tydzień zatytułowany „Aranżacje przestrzeni i rozwiązania komercyjne” – na który również serdecznie zapraszamy. Rejestracja na każdy z tygodni możliwa na www.openoctober.pl.

Dodane 09.10.2017 r. przez Michał Wójcik, Integart Sp. z o.o..
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności