Certyfikat TCPC dla Galileo Group dzięki ploterowi CanonPoprzedni artykuł 

Firma Galileo Group z Poznania, właściciel serwisu otofoto.net.pl, otrzymała prestiżowy certyfikat TCPC za wydruki na ploterze imagePROGRAF PRO-6000. Certyfikat TCPC to wyróżnienie, przyznawane dostawcom usług druku, potwierdzające najwyższą jakość przygotowywanych przez nich wydruków. Gwarantuje on, że wyróżniony podmiot posiada rozwiązania druku spełniające najwyższe standardy w zakresie jakości i powtarzalności produkcyjnej.

Każdy kandydat do certyfikatu TCPC (TECCO Certified Printing Center) przechodzi restrykcyjne testy, podczas których sprawdzana jest jakość dostarczonych przez niego wydruków. Dostawca ubiegający się o certyfikację musi przygotować 12 wydruków według ustalonego przez firmę TECCO wzoru i dostarczyć je do analizy. Wyróżnienie przyznawane jest przez firmę TECCO – producenta papieru na rynki produkcyjne, usługowe, artystyczne, fotograficzne i proofingowe – na 24 miesiące. Po tym czasie należy odnowić ważność certyfikatu, poddając się kolejnym testom.

Poznańska firma Galileo Group, właściciel serwisu otofoto.net.pl, to pierwsza i jedyna firma w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, oraz 18. firma na świecie, wyróżniona certyfikatem TCPC. Firma zajmuje się świadczeniem usług związanych z wykonywaniem najwyższej jakości wydruków FineArt i wydruków na płótnie. W październiku 2017 r. otofoto.net.pl zainwestowała w najnowocześniejszy ploter graficzny Canon imagePROGRAF PRO-6000.

„Certyfikacja TCPC jest ukoronowaniem naszej wieloletniej pracy i potwierdzeniem tego, że inwestycje w nowoczesne technologie cyfrowego druku przynoszą wymierne efekty. To potwierdzenie jakości, którą możemy oferować naszym dotychczasowym i nowym klientom” – przyznaje Włodzimierz Wawrzynowicz, właściciel Galileo Group. „Inwestycja w nowy ploter graficzny otwiera przed nami nowe możliwości. Brak konieczności ręcznej zmiany tuszów z fotograficznego na matowy, rewelacyjna jakość na błyszczących papierach dzięki bezbarwnemu tuszowi Chroma Optimizer oraz oszczędność w eksploatacji dzięki płynnym przejściom miedzy odcieniami daje pewność, że nasze wydruki spełniają są najwyższej jakości na rynku”.

„Serdecznie gratulujemy firmie Galileo Group i bardzo się cieszymy, że uzyskanie tego prestiżowego certyfikatu było możliwe dzięki inwestycji w nasze urządzenie drukujące” – mówi Tomasz Miękus, Product Business Developer LFP, Canon Polska. „Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych rozwiązań do prowadzenia ich działalności biznesowej, której rozwój wspieramy. Dlatego mam nadzieję, że uzyskanie przez Galileo Group certyfikatu TCPC przełoży się dla niej na rozwój jej biznesu”.

Ploter Canon imagePROGRAF PRO-6000 stanowi szczyt techniki w zakresie druku fotografii i grafiki artystycznej. Zapewnia ono wysoką jakość w każdym aspekcie pracy. Dzięki połączeniu technologii nowych atramentów pigmentowych LUCIA PRO z 12-kolorową głowicą drukującą, ten najbardziej profesjonalny ploter z rodziny imagePROGRAF PRO zapewnia imponujące odwzorowanie odcieni barw. Dodatkowo wytrzymała konstrukcja zachowuje odpowiednią odległość między głowicą a nośnikiem, co eliminuje drgania podczas pracy urządzenia.

Na podstawie informacji firmy Canon Polska Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności