recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Czwarta instalacja systemu FTS w PolscePoprzedni artykuł 

Rozwiązanie FTS do montażu form fleksograficznych firmy JM Heaford, uhonorowane nagrodą Gold Technical Innovation Award przez stowarzyszenie EFIA, notuje zauważalny wzrost sprzedaży, który jest widoczny także na rynku polskim. W zeszłym tygodniu firma SCORPIO zainstalowała już czwarty tego typu system i planuje kolejne wdrożenia.

Ostatnia instalacja miała miejsce w firmie Decor-Publidecor Sp. z o.o., która zdecydowała się na zakup modelu Heaford FTS 500, dedykowanego do montażu form fleksograficznych na tulejach drukowych. Nabyte urządzenie z płaskim stołem zostało przystosowane do współpracy z maszyną Gallus ECS 340, choć niewykluczona jest także możliwość jego współdziałania z innymi maszynami drukującymi, które są w zakładzie.

Standardowy system FTS wyposażony jest w laserowe wspomaganie pozycjonowania formy drukowej, oraz rozwiązanie Digital Vision, na który składają się dwie kolorowe kamery zamontowane pod stołem z przybliżeniem 50x i podświetlaniem LED. Dzięki tym udogodnieniom, jak również możliwości zablokowania położenia kamery, montaż płyty jest szybki, powtarzalny i niezależny od operatora.

Na podstawie informacji firmy SCORPIO Sp. z o.o.

Dodane 02.08.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności