DERYA instaluję kolejną maszynę Horizon w drukarni Chroma w ŻarachPoprzedni artykuł 

Firma Derya sp. z o.o. jedyny autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon w Polsce, zainstalowała urządzenie Stichliner 5500 w drukarni Chroma w Żarach. Jest to już szósta maszyna tego typu, zainstalowana w Chromie.

Chroma to lider krajowego rynku, jak również jedna z czołowych firm poligraficznych w Europie. Siedziba firmy mieści się w Żarach na ulicy Przemysłowej 5.Drukarnia działa na polskim rynku od 23 lat odważnie inwestując w nowoczesne urządzenia oraz technologie. Produkty które opuszczają drukarnie w 93% są ekologiczne (zastosowanie technologii H-UV). W roku 2009 jako pierwsza drukarnia w Polsce wprowadziła narzędzie -online, dzięki czemu zrewolucjonizowało to sposób współpracy klienta z drukarnią. Firma od lat konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju w oparciu o nowoczesne technologie, o czym świadczą zrealizowane inwestycje.

StitchLiner 5500 to urządzenie o mocnej, zwartej i profesjonalnie wykonanej konstrukcji. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i jakością oprawy. Maksymalna wydajność wynosi 5.500 cykli na godzinę, a w przypadku zastosowania wycinki możemy uzyskać 11.000 cykli na godzinę. Maszyna ustawiana jest całkowicie automatycznie z wykorzystaniem panelu dotykowego, co ogranicza czas narządu do 1,5 min. W przypadku konieczności skorzystania z wycinki, ustawienie wycinania (6 lub 8 mm) trwa ok. 1,5 min. Urządzenie posiada możliwość szycia broszur do objętości 200 stron przy gramaturze papieru ok. 60 gram. Maszyna posiada rozwiązania do szycia broszur drukowanych offsetowo i cyfrowo.

Układ urządzenia w kształcie litery „U” w łatwy i szybki sposób pozwala narządzać i kontrolować proces produkcji.

Dostawę zrealizowano w ustalonym terminie a instalacja i szkolenie przebiegło bez przeszkód.

Na podstawie informacji firmy Derya sp. z o.o.

Dodane 14.07.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności