Derya instaluje maszynę Horizon w drukarni Eurographic Group Sp. z o.o w SzczeciniePoprzedni artykuł 

Falcerka Horizon AF 406F: krótszy czas narządu nawet przy bardzo wymagających pracach.
Falcerka Horizon AF 406F: krótszy czas narządu nawet przy bardzo wymagających pracach.

Ostanie miesiące są bardzo pracowite dla firmy Derya Sp.z o.o. z Tychów, jedynego autoryzowanego dystrybutora japońskich maszyn Horizon w Polsce, kolejna maszyna została zainstalowana w Eurographic Group Sp. z o.o w Szczecinie.

Grupa Eurographic A/A , dawna Eurographic Denmark A/S została założona w 2008 roku. Siedziba firmy w Polsce znajduje się na ulicy Pomorskiej 112 w Szczecinie. Dzięki innowacyjnej strategii firma Eurographic Group A/S jest uprzywilejowanym partnerem strategicznym dla wielu dużych skandynawskich firm. W wyniku tego Eurographic Group A/S oprócz duńskiej spółki Eurogrphic A/S utworzyła zakłady produkcyjne w Szczecinie -Eurographic Group Sp. Zo.o , oferuje bardzo nowoczesny druk produkcyjny i wykończenia jak również rozwiązania dla magazynowania, logistyki i dystrybucji. Przez ostatnie 10 lat firma ta przeszła daleko od tradycyjnego dostawcy usług drukarskich do kompletnych dobrze dostosowanych rozwiązań produkcji poligraficznej (w tym stała się jedną z pierwszych wprowadzających druk cyfrowy do codziennej produkcji) i usługi logistyczne. Działania firmy skupiają się na Taylor Made Solutions i indywidualnej usłudze dla większości firm i sieci firm w ciągłym druku. By sprostać wymaganiom nowoczesnego rynku firma stale podnosi jakość kupowanych maszyn, tym razem jest to falcerka AF 406 F japońskiej firmy Horizon Internationa Inc.

W pełni automatyczne ustawienie szczelin między wałkami dzięki prostemu wyborowi rozmiaru arkusza i wzoru falcowania z ekranu dotykowego nowej generacji - takie ułatwienie narządu falcerki Horizon AF 406F pozwala obsługiwać ją nawet niewykwalifikowanym operatorom.

Poprzez zastosowanie nowej generacji „nawigatora” ustawienie perforacji/bigu jest prostsze i łatwiejsze a rolka bigująca może być umieszczona w pełni automatycznie na podstawie wartości wyjściowej przy zachowaniu możliwości dokonania odpowiedniej korekty.

Falcerka została wyposażona w ultradźwiękowy czujnik podwójnego arkusza, automatyczne ustawianie tylnej prowadnicy na stole nakładania i możliwość doboru odpowiednich wałków pod daną produkcję. Szeroki zakres opcji i konfiguracji oferuje elastyczny dobór połączeń.

Instalacja i szkolenie zostały zrealizowane w terminie i bez przeszkód.

Na podstawie informacji firmy Derya

Dodane 01.08.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności