recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Derya instaluje nowe maszyny Horizon w Częstochowskich Zakładach Graficznych Sp. z o.o.Poprzedni artykuł 

Agregat szyjąco – falcujący SPF 200A/SPF 200L
Agregat szyjąco – falcujący SPF 200A/SPF 200L

Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o to ponad 100 lat doświadczenia zdobywanego przez trzy wieki. Historia powstawania drukarni sięga do roku 1898, kiedy to Dionizy Wilkoszewski - pradziad obecnego Prezesa Zarządu spółki Jerzego Łodzińskiego zapoczątkował działalność poligraficzną.

Od chwili powstania zakładu aż do momentu wybuchu II wojny światowej drukarnia stale się rozwijała i stała się na ówczesne czasy jedną z najnowocześniejszych w Polsce. Siedziba firmy mieści się w Częstochowie przy Alei Najświętszej Maryi Panny 52 gdzie fasadę budynku zdobi zabytkowe popiersie Gutenberga.

„DRUKARNIA DO ZADAŃ SPECJALNYCH” jaką mianuje się firma realizuje nietypowe i bardzo wymagające zlecenia szczególnie związane z drukami zabezpieczonymi jak i ochroną marki. Długoletnie doświadczenie, najnowocześniejszy park maszynowy i wykwalifikowana kadra pozwoliły na realizację najtrudniejszych zleceń poligraficznych. Drukarnia realizując zlecenia zawsze stawia sobie wysokie wymagania w stosunku do jakości swoich usług, tak by spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Kluczowym czynnikiem sukcesu jest ścisła współpraca wszystkich działów drukarni i zaangażowanie jej pracowników.

Niedawno park maszynowy drukarni wzbogacił się o nowe maszyny japońskiego producenta maszyn Horizon, którego jedynym przedstawicielem w Polsce jest firma Derya Sp. z o.o z Tychów.

Zebrane arkusze przekazywane są bezpośrednio z wież do agregatu, gdzie są szyte drutem za pomocą głowic Hohner i łamane. Wszystkie ustawienia odbywają się automatycznie z kolorowego panelu dotykowego LCD. Maszyny mają możliwość szycia broszurowego, opcjonalnie szycia na sztych i szycia narożnego, samego łamania bez szycia oraz przelotu broszur. Standardowo maszyny mają dwie głowice szyjące. Ponadto na wyposażeniu standardowym znajdują się m. in. czujnik blokady lub braku drutu i urządzenie do wyrzucania niekompletnych broszur. Można dokupić do nich wkłady do szycia oczkowego lub wyposażyć w maksymalną ilość czterech głowic do szycia na płasko lub oczkowo. Do obcinania należy maszynę wyposażyć w obcinarkę frontową FC 200A/FC 200L. Moduł obcinający z 3 stron Tbc 200 L.

Na podstawie informacji firmy Derya Sp. z o.o

 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności