recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Derya - premierowa instalacja linii do produkcji broszur StitchLiner MARK III Horizon w drukarni WIE-DRUKPoprzedni artykuł 

Najnowsza maszyna marki Horizon, linia do produkcji broszur Stitchliner Mark III została zainstalowana po raz pierwszy w Polsce. Na zakup zdecydowała się drukarnia WIE-DRUK z Będzina z siedzibą przy ulicy Piastowskiej 29d. Naświetlarnia CtP i drukarnia offsetowa działa na rynku od 1999 lat co pozwoliło jej właścicielom na stworzenie firmy wiarygodnej i profesjonalnej, zdobywając grupę stałych klientów doceniających podejście i zaangażowanie pracowników firmy.

Drukarnia oferuje obecnie pełen zakres usług poligraficznych, a w szczególności druk i oprawę różnorodnych materiałów promocyjnych i reklamowych na szerokiej gamie papierów i kartonów. Akcydensy, ulotki, katalogi, teczki ofertowe, foldery, kalendarze, gazetki reklamowe, plakaty, etykiety samoprzylepne, opakowania, wizytówki, zaproszenia, nadruk na kopertach, druk termotransferowy i plotowanie, tak szeroki zakres prac świadczy o dużych możliwościach firmy.

Horizon StitchLiner MarkIII

Maksymalna wydajność wynosi 6000 cykli na godzinę podczas produkcji A3/A4(portretowo) oraz 5300 cykli podczas produkcji broszur w formacie A4 (albumowo). W przypadku zastosowania wycinki możemy uzyskać 12.000 cykli na godzinę.

StitchLiner MARK III współpracuje z wieżami zbierającymi VAC 1000 i VAC 600.

Linia wyposażona jest w zespół akumulatora AFC 40, który wyrównuje zebrane kartki i umożliwia, w razie konieczności ich bigowanie. Następnie zebrane kartki przekazywane są do agregatu szyjącego SPF 40 S, gdzie są szyte na „siodełku”. W kolejnym etapie broszura przekazywana jest do trójnoża HTS 40 S, który obcina ją z trzech stron.

Założenie wycinki pozwala na produkcję dwóch broszur jednocześnie, co podwaja wydajność maszyny. Stitchliner MARK III posiada również możliwość zbierania i wykonywania broszur w okładkach z jedną zakładką.

Instalacja i szkolenie zostały zrealizowane w terminie i bez przeszkód.

Na podstawie informacji firmy Derya

Dodane 30.11.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności