Derya wprowadza do sprzedaży następną generację maszyn FoliantPoprzedni artykuł 

Kacov w Czechach to miejscowość, gdzie w dniach od 12-14.03.2018r. pracownicy firmy Derya sp. z o. o z siedzibą w Tychach, jedynego autoryzowanego dystrybutora maszyn FOLIANT w Polsce wraz z zaproszonymi gośćmi uczestniczyli w szkoleniu, na którym mogli uzyskać najnowsze informacje na temat maszyn Foliant Nowej Generacji. Wśród nich maszyny takie jak: Pollux 760SF, Taurus 530NG, Mercury 530NG oraz Vega 400A.

Podczas szkolenia przybyli goście poznali najnowsze rozwiązania zastosowane w urządzeniach foliant oraz zmiany związane z bezpieczeństwem użytkowania. Starsze maszyny są teraz w pełni zastępowane przez nową generację maszyn "NG" o wyższej wydajności i ogromnym skoku do przodu pod względem pomiarów bezpieczeństwa. Wszystkie maszyny następnej generacji są testowane i certyfikowane przez niemiecki test laboratoryjny Test DGUV ze znakiem GS (testowane bezpiecznie). Znak GS jest wystawiany tylko dla maszyn o najlepszej możliwej ochronie operatora i nie można go porównywać z innymi certyfikatami, szczególnie z certyfikatami wydanymi przez producenta (takimi jak CE, które w ogóle nie są testowane i wydawane jest jako oświadczenie pod przysięgą.

Urządzenia FOLIANT do foliowania zostały zaprojektowane w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku poligraficznego na maszynę szeroko dostępną i łatwą w obsłudze. Dzięki nieskomplikowanej obsłudze, produkty FOLIANT pozwalają na redukcję kosztów roboczych przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktów. Przedsiębiorstwo produkcyjne FORMICA spełnia te oczekiwania, od 1999 roku rozpowszechniając swoje produkty na rynku graficznym.

Na podstawie informacji firmy Derya

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności