Derya z nową oklejarką firmy Horizon w Druk-24h.com.plPoprzedni artykuł 

Drukarnia Druk-24h.com.pl z siedzibą w Białymstoku na ulicy Zwycięstwa 10, powstała w 2002 roku, natomiast działalność druk cyfrowy, druk dziełowy prowadzi od roku 2010. Specjalizuje się w wysokiej jakości druku katalogów, , książek w oprawie miękkiej klejonej oraz twardej . Obsługuje klientów z całej Polskie oraz krajów Unii Europejskiej.

Drukarnia została w ostatnim czasie wyposażona w nową maszynę firmy HORIZON: czteroszczękową oklejarkę BQ 470 EVA dostarczoną przez firmę DERYA Sp. z o.o z Tychów, będącej jedynym i autoryzowanym w Polsce przedstawicielem japońskiej firmy Horizon Inc., producenta maszyn introligatorskich

Oklejarka BQ 470 przeznaczona jest do klejenia książek z najtrudniejszych materiałów o podwyższonej wytrzymałości, klejenia średnich i niskich nakładów a nawet oprawiania pojedynczych kartek. Maszyna narządzana jest z panelu dotykowego LCD. Sztywna konstrukcja czterech szczęk zaciskowych pozwala trzymać równo wkład podczas frezowania i nakładania kleju.

Ponadto oklejarka ma możliwość zastosowania wymiennych klejowników pozwalających oklejać książki w technologii klejenia gorącym klejem EVA i w technologii klejenia klejem poliuretanowym PUR.

Po zakończeniu instalacji wszystkich urządzeń oraz przeprowadzeniu szkoleń operatorów, które zostały wykonane w sposób bardzo rzetelny i profesjonalny, zarówno Druk-24h.com.pl jak i firma Derya, potwierdziły chęć dalszej współpracy w przyszłości.

Druk-24h.com.pl zaprasza do korzystania ze swoich usług.

Na podstawie informacji firmy Derya

Dodane 10.08.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności