Doposażenie firmy ABC - PAK, o maszynę do produkcji opakowań przestrzennych CE 1000-2 z firmy Heiber & SchröderPoprzedni artykuł 

Dokładnie ostatniego dnia Maja A.D. 2017 oddaliśmy kolejną, dwutorową maszynę do produkcji opakowań przestrzennych serii CE1000-2, wyprodukowaną przez światowego lidera, firmę Heiber & Schröder.

Kontynuując wieloletnią współpracę z H&S na zasadach wyłączności, Technograph zajmował się całym procesem sprzedażowym od pierwszego kontaktu z klientem, aż do momentu wdrożenia nowej technologii w miejscu posadowienia.

ABC-PAK to przedsiębiorstwo rodzinne działające na rynku od 1991 roku, jako producent podkładek papierowych wykonanych z najwyższej, jakości tektur litych.

Od 2002 roku zajmują obszerne obiekty przy ul. 11 Listopada w Sompolnie. Wraz z upływem czasu stopniowo modernizują i rozbudowują istniejący park maszynowy. W chwili obecnej firma zatrudnia 75 osób, które są odpowiedzialne za produkcję około 130 różnych artykułów – od jednorazowych tacek papierowych po kartony do ciast i tortów. Zarówno wielkość, jak i potencjał produkcji stawia producenta na pozycji niekwestionowanego lidera branży, w tej części Europy.

Tym, co wyróżnia ofertę ABC-PAK, jest niezwykle szeroki asortyment produktów, obejmujący między innymi owalne i prostokątne tacki papierowe, talerze papierowe, podkładki papierowe oraz szereg innych papierowych opakowań do żywności. Wszystko to wyroby wysoko przetworzone, co sprawia, że cieszą się one ogromnym zainteresowaniem na rynku polskim oraz na rynkach zachodniej i południowej Europy, na które trafia 65% produkcji. Co roku oferta produktowa powiększa się o nowe artykuły, dopasowując wzornictwo i właściwości użytkowe do potrzeb klientów?

Idąc wyżej wymienioną ideologią rozwoju biznesu, ABC – PAK zdecydowało się na rozbudowę swojego portfolio o nową technologię produkcji opakowań z tektury litej i falistej, dla sektora spożywczego, metodą składania i klejenia. Tym samym po szeregu spotkań, i testów nawiązaliśmy wspólnie współpracę na zasadzie pomocy wdrożenia nowej technologii i rozwoju.

Posiadanie maszyny CE1000-2 pozwala na produkcję takich opakowań jak tacki, tacki z pokrywką, tacki typu leak – proof (szczelne - kryte folią PE od wewnątrz), clam – shell (hamburgerowe), French – Fries (frytki), Chinese food (stożkowe), i innych, wykraczając daleko poza zakres aktualnych możliwości. Patrz: http://www.technograph.pl/automaty-do-opakowan-przestrzennych.

Technograph zajmuje się promocją sprzedaży urządzeń firmy Heiber & Schröder lat na terenie Polski, i poza granicami, już od ponad 10 lat, i jak do tej pory wszystkie proponowane rozwiązania stały się wartością dodaną dla klientów. Mamy wrażenie, że i w tym przypadku będzie podobnie.

Firmie ABC - PAK życzymy samych sukcesów w pozyskiwaniu nowych rekordów sprzedażowych, a zainteresowanych współpracą z nami zapraszamy do kontaktu:)

Na podstawie informacji firmy Technograph S.C.

Dodane 21.07.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności