recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Drukarnia AKAPIT Sp. z o.o z nową oklejarką firmy HORIZONPoprzedni artykuł 

Kolejna maszyna japońskiego producenta, firmy Horizon International Inc. zainstalowana. Na zakup oklejarki BQ 470(PUR), zdecydowała się drukarnia AKAPIT Sp. z o.o. z z Lublina. Dostawcą urządzenia jest firma DERYA z Tychów, jedyny autoryzowany dystrybutor maszyn Horizon w Polsce.

Drukarnia Akapit Sp. z o. o. z siedzibą na ulicy Węglowej 3 w Lublinie, to dynamicznie rozwijająca się firma z Lubelszczyzny. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej. Od chwili powstania AKAPIT stawia na rozwój i wspieranie lokalnego rynku pracy zatrudniając ludzi kreatywnych, nietuzinkowych, z pasją, dzięki którym może sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym zamówieniom. Patrząc w przyszłość drukarnia rozpoczęła wdrażanie bezkompromisowego systemu kontroli jakości na poszczególnych procesach produkcji. Wszystko po to, aby spełnić wysokie wymagania swoich klientów. Drukarnia Akapit świadczy usługi poligraficzne dla wydawnictw, firm poligraficznych, firm produkcyjnych, agencji reklamowych i banków stale inwestując w nowe urządzenia a co za tym idzie powiększając nieustannie zakres oferowanych usług.

Oklejarka BQ 470 przeznaczona jest do klejenia książek z najtrudniejszych materiałów o podwyższonej wytrzymałości, klejenia średnich i niskich nakładów a nawet oprawiania pojedynczych kartek. Jest ustawiana z panelu dotykowego LCD. Sztywna konstrukcja czterech szczęk zaciskowych pozwala utrzymywać równo wkład podczas frezowania i nakładania kleju. Ponadto maszyna ma możliwość stosowania wymiennych klejowników pozwalających oklejać książki w technologii klejenia gorącym klejem EVA i w technologii klejenia klejem poliuretanowym PUR. Zaletami BQ 470 są wysoka precyzja i dokładność oklejania, możliwość stosowania technologii EVA i PUR za pomocą jednej maszyny, krótki czas przygotowania maszyny do pracy dzięki automatyzacji i możliwość zastosowania do niskich i średnich nakładów.

Dostawę zrealizowano w ustalonym terminie a instalacja i szkolenie przebiegło bez przeszkód.

Na podstawie informacji firmy DERYA

Dodane 02.10.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności