Drukarnia Hera z nową maszyną HorizonPoprzedni artykuł 

Firma Derya sp. z o.o., jedyny autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon w Polsce, zainstalowała kolejną maszynę tym razem linię do produkcji broszur Horizon w drukarni Hera w Markach.

Drukarnia offsetowa Hera to drukarnia, która powstała na początku lat osiemdziesiątych. Jej siedziba mieści się w Markach w województwie mazowieckim przy ulicy Słonecznej 2. Doświadczenia wyniesione z pracy w dużych drukarniach w Polsce jak i za granicą pozwoliły na stworzenie rodzinnej firmy nastawionej na obsługę poligraficzną małych i średnich klientów. Portfolio firmy jak i sama oferta są bardzo bogate: druk offsetowy, cyfrowy a także własna introligatornia. Stale unowocześniany park maszynowy i pozyskani nowi fachowcy pozwalają na realizację dużych projektów angażujących wiele procesów produkcyjnych.

Linia do produkcji broszur jest już drugą maszyną firmy Horizon w drukarni Hera. Wcześniej Derya zainstalowała jednoszczękową oklejarkę BQ 270.

Linia Horizon to profesjonalna maszyna do produkcji broszur zarządzana automatycznie. Dzięki budowie modułowej maszynę można w dowolny sposób konfigurować i wychodzić naprzeciw najtrudniejszym zleceniom.

Dostawę zrealizowano w ustalonym terminie a instalacja i szkolenie przebiegło bez przeszkód.

Na podstawie informacji firmy Derya sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności