Dwie nagrody dla ploterów Canon podczas RemaDays 2018Poprzedni artykuł 

Urządzenia Canon zdobyły dwa medale Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays 2018 – The Prize for Innovative Technologies. W kategorii Innowacje nagrodę przyznano najnowszej generacji ploterów wielkoformatowych imagePROGRAF TX-2000/3000/4000. Z kolei ploter Océ Colorado 1640 – najszybsze urządzenie w segmencie 64-calowych ploterów rolowych, wyposażony w innowacyjną technologię UVgel – otrzymał nagrodę w kategorii Technology Park.

Oba urządzenia, a także inne technologie druku Canon oraz szeroki zakres aplikacji można zobaczyć na stoisku firmy (hala F, miejsce S25) podczas Targów RemaDays Warsaw (7-9 lutego, PTAK WARSAW EXPO) w podwarszawskim Nadarzynie. To już niemal tradycja, że rozwiązania Canon są nagradzane na targach RemaDays Warsaw, podobnie jak podczas innych największych wydarzeń dla branży poligraficznej i reklamowej. Ploter Océ Colorado 1640 zdobył niedawno m.in. Złoty Medal targów FestiwalDruku.pl.

Océ Colorado 1640 – wydajność, powtarzalność, ekologia

Océ Colorado 1640 to najszybsze urządzenie w segmencie 64-calowych, wysokonakładowych ploterów graficznych – maszyna osiąga prędkość nawet do 159 m2/h (druk billboardów i banerów zewnętrznych) i 40 m2/h przy druku materiałów w najwyższej jakości. Urządzenie cechuje przełomowa wydajność i elastyczność produkcji na różnorodnych mediach, wszechstronność i szeroki zakres aplikacji, a także wysoki poziom automatyzacji pracy, dzięki wykorzystaniu dwóch roli. Innowacyjna technologia nanoszenia tuszu – UVgel – w postaci specjalnego żelu utwardzanego lampą UV LED w niskiej temperaturze, dodatkowo rozszerza możliwości aplikacji w warunkach wewnętrznych – produkowane materiały graficzne cechują się trwałością, powtarzalnością i nie emitują szkodliwych i nieprzyjemnych związków, charakterystycznych dla tradycyjnych urządzeń solwentowych.

imagePROGRAF TX-2000/3000/4000 – intuicyjna drukarka z atramentem LUCIA TD

Najnowsza linia atramentowych drukarek wielkoformatowych imagePROGRAF TX wyznacza nowe standardy drukowania dokumentów CAD i GIS oraz plakatów. Urządzenie łączy zaawansowane rozwiązania techniczne i dużą wygodę obsługi – umożliwia szybkie, ciągłe drukowanie w znakomitej jakości, a dodatkowo wyposażono je w intuicyjne funkcje, które sprawiają, że eksploatacja jest bardzo ekonomiczna. Drukarka umożliwia bardzo wydajną pracę z szybkością 2,6 str./min (A1) – wszystko dzięki głowicy drukującej o wielkości 1,07 cala i funkcji ciągłego drukowania.

„Jesteśmy niezwykle dumni, że nasze dwa najnowsze, profesjonalne plotery z kluczowych dla nas segmentów biznesowych otrzymały nagrody w swoich kategoriach – przyznaje Tomasz Miękus, Product Business Developer, PPG - Wide Format Group, Canon Polska. „Targi RemaDays zawsze są dla nas i naszych klientów z branży reklamowej i poligraficznej wydarzeniem szczególnym. W tym roku mamy okazję zaprezentować na żywo nasz najbardziej innowacyjny i najszybszy w swojej klasie rolowy ploter do zastosowań graficznych – Océ Colorado 1640. Jesteśmy przekonani, że zarówno pokazy możliwości naszych rozwiązań na stoisku, jak i przygotowany przez nas szeroki zakres aplikacji druku pozwoli klientom lepiej zrozumieć niemal nieograniczony potencjał produkcyjny i biznesowy, jaki obecnie dostarcza druk wielkoformatowy” – podsumowuje Tomasz Miękus.

Canon na RemaDays 2018

Na stoisku Canon (hala F, miejsce S25) podczas trwających targów RemaDays można przyjrzeć się działaniu najnowocześniejszych urządzeń i poznać szeroki wachlarz aplikacji oraz przykładowych wdrożeń u polskich klientów. Odwiedzający stoisko Canon mogą zapoznać się z kompleksowym procesem produkcji materiałów reklamowych i ekspozycyjnych.

Na stoisku Canon zaprezentowane zostaną następujące rozwiązania:

  • Océ Colorado 1640 – pierwszy ploter Canon drukujący z roli na rolę z innowacyjną technologią Canon UVgel;

  • Océ Arizona 1280GT – ploter płaski, zapewniający niemal fotograficzną jakość druku oraz wyjątkową wszechstronność zastosowań, zarówno na nośnikach sztywnych, jak i elastycznych;

  • imagePROGRAF PRO-4000 – przedstawiciel najnowszej serii wielkoformatowych ploterów graficznych;

  • Océ ColorWave 700 – uniwersalny kolorowy ploter do zastosowań CAD/GIS i druku materiałów graficznych, oferujący błyskawicznie schnące i odporne na działanie wody wydruki o wysokiej jakości nawet na tańszych, niepowlekanych nośnikach;

  • imagePRESS C850 – seria uniwersalnych systemów produkcyjnych do różnych zastosowań o zaawansowanych możliwościach (85 str./min) do szybkiego druku w wysokiej jakości.

Targi RemaDays 2018 odbywają się w dniach 7-9 lutego 2018 r. w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.

Na podstawie informacji firmy Canon Polska Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności