Dzięki firmie Model do dzieci trafi tysiąc kamizelek odblaskowychPoprzedni artykuł 

Akcja była poprzedzona starannymi przygotowaniami. Ustaliliśmy, w których przedszkolach kamizelki są potrzebne i dla ilu przedszkolaków. Kolejnym krokiem było wybranie wzoru na kamizelkach. Po realizacji zamówienia, przyszedł czas na wizyty w przedszkolach.

W każdej z odwiedzanych przez nas placówek dzieci witały nas z uśmiechem, radością i zainteresowaniem. Okazuje się, że przedszkolaki nie tylko świetnie znają, ale przede wszystkim przestrzegają zasad bezpieczeństwa na drodze i wiedzą o konieczności noszenia odblasków.
- Celem naszej akcji jest sprawienie, aby dzieci były bardziej bezpieczne podczas spacerów i wycieczek. Wierzymy, że dzięki tej inicjatywie zostanie on zrealizowany. Spotkania z maluchami przebiegły w bardzo miłej atmosferze, a w ramach podziękowania dzieci przygotowały specjalnie dla nas piosenki i występy. Był to dla nas wyjątkowy czas, bo któż by nie chciał choć przez chwilę znów stać się dzieckiem - beztroskim, pełnym entuzjazmu i zaangażowania w małe – wielkie sprawy – opowiada Agnieszka Szpet, specjalista ds. marketingu.

Na zakończenie każdego spotkania przedszkolaki zakładały kamizelkę z wybranym przez siebie wzorem i wyruszały na spacer. Był też czas na wykonanie pamiątkowych zdjęć.

Na podstawie informacji firmy Model AG

Dodane 31.05.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności