Epson na 33 Warszawskim Festiwalu Filmowym – kolejny rok udanej współpracyPoprzedni artykuł 

Podczas czołowej imprezy filmowej w Polsce w dniach 13-22 października 2017 firma Epson zapewni projektory 3LCD i zaplecze druku biletów

13 października po raz 33 startuje Warszawski Festiwal Filmowy. Na imprezie zaprezentowanych zostanie kilkaset filmów z czołówki światowego kina, w tym premiery światowe, europejskie i filmy prezentowane po raz pierwszy w Polsce.

Podobnie jak w poprzednich latach, Epson jest technologicznym partnerem WFF i na potrzeby festiwalowych projekcji dostarcza projektory 3LCD, pozwalając cieszyć się doskonałą jakością obrazu, zapewnianą m.in. dzięki równemu natężeniu światła kolorowego i białego. Z kolei wszystkie bilety wstępu na festiwalowe seanse filmowe drukowane będą na kolorowych atramentowych drukarkach do etykiet i paragonów Epson ColorWorks C3500.

„W firmie Epson skupiamy się na zapewnianiu i opracowywaniu najnowszych technologii natomiast nie jest to celem samym w sobie - istotne jest by służyły jako środek zmieniania na lepsze środowiska pracy, życia codziennego i rozrywki. Doskonałym przykładem na to jak wyglądać powinna synergia sztuki i technologii jest nasze konsekwentne, wieloletnie wsparcie podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego.” – mówi Ewa Pytlak Marketing Coordinator Poland & Baltics w Epson. – „Widzów ucieszą wrażenia artystyczne dzięki doskonałym obrazom z projektorów 3LCD, zaś w logistyce festiwalu pracowników WFF wspomogą nasze atramentowe drukarki biletów.”

Na podstawie informacji firmy Epson Polska

Dodane 25.09.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności