Firma Derya i zaproszeni Goście na Finishing First HorizonPoprzedni artykuł 

Hamburg to drugie co do wielkości miasto w Niemczech usytuowane na północy kraju nad rzeką Łabą i zarazem największy port w kraju oraz jeden z największych na świecie. Stanowi ważne centrum przemysłowe zwłaszcza w dziedzinie elektroniki, elektrotechniki, przetwórstwa ropy i przemysłu spożywczego.

Pod względem rozrywkowo-kulturalnym Hamburg słynie z ogromnej liczby scen teatralnych - jest ich tutaj ponad 300. Największe to wybudowana w XVII wieku Hamburska Opera Narodowa Teatr Niemiecki, Teatr Thalia, niemal 50 muzeów. Metropolia istnieje od początku VIII wieku, a o jej historii świadczą przede wszystkim zabudowania i piękna architektura.

To właśnie w tym mieście w dniach od 26-29.09.2017r. firma Derya sp. z o. o z siedzibą w Tychach, jedyny autoryzowany dystrybutor maszyn Horizon w Polsce wraz z zaproszonymi gośćmi uczestniczyli w Finishing First, gdzie mogli uzyskać najnowsze informacje na temat procesu produkcyjnego postpress oraz poznać nowe rozwiązania wykończenia po druku za pomocą maszyn Horizon między innymi takie jak:

Doskonale sklejone produkty podczas zmiennej produkcja na żądanie wykorzystywane w drukarniach internetowych za pomocą nowej i innowacyjnej 4-szczękowej oklejarki BQ-480.

  • Ewolucja w broszurze: trzecia generacja linii do broszur StitchLiner Mark III to szybki narząd, precyzja oraz elastyczność w produkcji.

  • Szybkie i elastyczne składanie dzięki najnowszej falcerce B2 firmy Horizon AFV-566 łączy szybkość przezbrojenia maszyny pomiędzy zleceniami wraz z najwyższą jakością sfalcowanych składek.

  • FoldLiner 7: Połączenie falcerki Horizon w formacie B1 AFC 7x z linią do broszur Horizon StitchLiner 6000, gdzie AFC 74x podaje sfalcowaną 16-stkę formatu B1 bezpośrednio do linii StitchLiner 6000, która następnie szyje do 6000 broszur na godzinę.

  • Precyzyjne i zautomatyzowane wykończenie wydrukowanych arkuszy w ramach różnych procesów (cięcie, bigowanie, perforacja, nacinanie, sklejanie, szycie): SmartSlitter, SmartStacker, SmartBinding, SmartStitching

  • Stop Cylinder RD 4055 Horizon wszechstronna i precyzyjna a przy tym kompaktowa maszyna do wycinania, tłoczenia czy nacinania. Szybki narząd, automatyka oraz powtarzalność to główne zalety RD 4055.

  • System zarządzania pXnet to oszczędność zasobów dzięki planowaniu oraz kontroli produkcji.

Na gości prócz możliwości poszerzania wiedzy na zorganizowanych wykładach i prezentacjach czekały również takie atrakcje jak wizyta w filharmonii Elbphilharmonie Plaza, z której rozprzestrzenia się widok na całe miasto, zwiedzania miasta nocą oraz kulinarne zakończenie wieczoru. Cała impreza Finishing First zgromadziła około 150 zadowolonych klientów, których można podzielić na dwie grupy, mianowicie tych którzy mają już maszyny Horizon i tych, którzy na pewno mieć je będą.

Na podstawie informacji firmy Derya

Dodane 06.10.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności