Firma Epson wśród gwiazd EMEAPoprzedni artykuł 

Epson ze srebrną nagrodą GTDC Rising Star dla firm IT z najlepszymi wynikami sprzedaży

Epson znalazł się w gronie 15 laureatów nagród EMEA Rising Star, ogłoszonych przez Global Technology Distribution Council, światową organizację reprezentującą dystrybutorów IT. Listę zwycięzców ogłoszono w trakcie wiedeńskiej konferencji GTDC Summit 2017, która odbyła się w dniach 13-14 czerwca.

Japońska marka otrzymała srebrną nagrodę Rising Star w klasie firm uzyskujących przychody w przedziale od 500 mln do 1 mld euro. Na podium w tej kategorii znalazł się także Huaweii (miejsce I) oraz Intel (miejsce III).

Laureaci złotej, srebrnej i brązowej nagrody Rising Star zostali wyłonieni w 4 klasyfikacjach według osiąganych przychodów oraz w kategorii „oprogramowanie biznesowe”. Podstawą rankingu były dane zeszłorocznego wzrostu sprzedaży za pośrednictwem europejskich dystrybutorów, zgodnie z informacjami udostępnionymi przez panel dystrybucyjny firmy badawczej Context SalesWatch za okres od kwietnia 2016 r. do marca 2017 r.

Jak podkreślił Tim Curran dyrektor generalnego GTDC: „Laureaci EMEA Rising Star w 2017 roku to firmy innowacyjne, skupione na przyszłości, które szybko się rozwijają oferując szeroką paletę w rozmaitych segmentach rynku.”

„Sukces sprzedażowy, który zapewnił nam prestiżowe GTDC jest skutkiem konsekwentnego wdrażania innowacji technologicznych, takich jak systemy druku atramentowego ITS czy RIPS oraz 3LCD w obszarze projekcji obrazu. Rosnąca z roku na rok popularność nowatorskich technologii Epson także na polskim rynku dowodzi świadomości klientów wybierających najlepsze w swej klasie rozwiązania kierując się niskim TCO oraz aspektami ekologicznymi.” – stwierdza Ewa Pytlak z Epson.

Więcej o nagrodach i wiedeńskiej konferencji GTDC można przeczytać pod adresem: www.gtdc.org

Na podstawie informacji firmy Epson

Dodane 23.06.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności